Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyiket választanátok inkább?...

Melyiket választanátok inkább? (rossz barátság vagy egyedüllét)

Figyelt kérdés

Egyetemen nem sikerült a tankörömben beilleszkedni a "kemény mag"ba, nem igazán szóltak hozzám, ha mondtam valamit elkezdtek a közepén egy teljesen más dologról beszélgetni, csak akkor válaszoltak ha direktbe kérdeztem valamit pl hogy hol lesz óránk, de volt hogy még akkor se. Vannak még páran rajtam kívül akik ugyanígy vannak (bár talán őket nem is érdekli) de az ő kommunikációs készségük számomra igen gyatra. Bunkó beszólásokat tesznek, hogy valaki felfigyeljen rájuk, mintha általános iskolás beszélgetésekbe csöppennék. Próbáltam velük barátkozni de nem érzem hogy megérné. Nem beszélnek magukról, ha én mondok magamról pár dologot teljes az érdektelenség. Nem érzem hogy számíthatnék rájuk mint ahogy az otthoni barátnőmnek elmondhatom minden félelmem és gondolatom és aki szintén számíthat rám.

Ti fent tartanátok egy ilyen "érdek"barátságot vagy inkább egyedül lennétek. Az egyetemben tényleg van némi segítség de a beszélgetések...


2015. márc. 10. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos a "kemény mag"? Próbálj átlagos emberekkel barátkozni inkább.
2015. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg a szex.
2015. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert a "kemény mag" az átlagos emberek, barátkoznak tudnak egymásról mindent eljárnak ide-oda együtt tanulnak ilyesmi meg van még... hát akiket kifejtettem
2015. márc. 10. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bennem van a defekt, de én magasról szarok az emberekre, ha ők is szarnak rám. Nincs az az isten, hogy bekönyörögjem magam valakinek a kegyeibe. Hidd el, nagyon jól lehet lenni egyedül is, főleg, ha rájössz, hogy akármennyien vannak körülötted, a problémáidat úgyse oldja meg senki helyetted, és csak magadra számíthatsz igazából.
2015. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "rossz barátság", a barátság eleve mindkét fél számára pozitív kapcsolat. Vannak emberek, akik a társas kapcsolatot jobban, mások kevésbé igénylik. Azt azonban nagyon ¨meg kell gondolni, hogy milyen emberhez/emberekhez csatlakozunk.
2015. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!