Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik ilyen szellemileg...

Létezik ilyen szellemileg egészséges, internet-hozzáféréssel rendelkező magyar lány/nő? (További lent)

Figyelt kérdés

16-30 között.

Olyan lány, aki az alábbi listából egyiket SEM szereti:

(Szóval hangsúlyosan, nem kedveli az itt felsoroltakat)


Filmek/sztorik: Harry Potter, Gyűrűk ura, Hobbit, Star Wars, Spiderman, Superman, Batman, X-men, Vasember, Daredevil, Hulk, Fantastic Four, Amerika Kapitány, Thor, Watchmen, Twilight, Szürke 50 árnyalata, Szex és New York, Született Feleségek, High School Musical, Grease, Dirty Dancing, Hannah Montana, DragonBall, Naruto, Pokémon, Jégvarázs (Frozen), Minions, Madagaszkár + Madagaszkár Pingvinjei

Zene: Pitbull, Lady Gaga, Kesha, Katy Perry, Justin Bieber, Jay-Z, Ne-yo, Nicki Minaj, Snoop Dogg, 50 cent, Macklemore, Justin Timberlake, Enrique Iglesias, Akon, Wiz Khalifa, Chris Brown, Rihanna, Beyoncé, Afrojack, Ludacris, David Guetta, Avicii, LMFAO, Lil Wayne, Taio Cruz, Flo Rida, Fergie, Soulja Boy, Robin Thicke, Basshunter, Cascada, Calvin Harris, Bruno Mars, Eminem, Jennifer Lopez, One Direction, Adam Lambert, Robbie Williams, Oasis, Five, Take That, Arctic Monkeys, Placebo, McFly, Kid Cudi, Lloyd Banks, Nelly, Pharrell Williams, The Notorius B.I.G., Metallica, Guns n Roses, Korn, Rammstein, Bullet For My Valentine, Black Sabbath, 30 Seconds To Mars, Iron Maiden, Slipknot, Nickelback, System of a Down, Evanescence, AC/DC, Paramore, Green Day, Gorgoroth, Cannibal Corpse, Beneath the Massacre, Deicide, Decapitated, The Black Dahlia Murder, Dying Fetus, Despised Icon, Bob Marley, Israel vibration, Bastille, John Newman, Olly Murs, Ellie Goulding, Adele, Miley Cyrus, Gwen Stefani, Britney Spears, Tokio Hotel, Majka, Mr. Missh, Kis Grófó, Quimby, Punnany Massif, Ganxta Zolee, Mr. RealTrill Busta, Raul, Rico, Dopeman, Pokolgép, Beatrice, Anti Fitness Club

Férfiideál: Johnny Depp, Brad Pitt, Justin Timberlake, Cristiano Ronaldo, David Beckham, Neymar, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Zac Efron, Ryan Gosling, Bradley Cooper, Hugh Jackman, Vin Diesel, Chris Hemsworth, Justin Bieber, Will Smith, Ne-yo, Chris Brown, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Jason Statham, Lazar Angelov, Bill Kaulitz


Az még belefér, ha ezek közül kettőt-hármat kedvel, de azt sem rajongásig. Továbbá ha egyiket sem kedveli, de a listából csak az egyikért rajong.

Na az ilyenek jelezzenek! :)

Mert aki ilyen, akit leírtam, az csak valami nagy egyéniség lehet, és nem a nagyon antiszociális, esetleg beteg emberekre gondolok..



2015. márc. 14. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:
Ami a listából kimaradt és ismertebb, az sem véletlenül van !!
2015. márc. 14. 20:50
 2/86 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért így elég tág...
2015. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
Szándékosan :)
2015. márc. 14. 20:52
 4/86 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha pl. zenekar rajongó, akkor az egynek számít, vagy annyinak, ahány tagú a banda?
2015. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az egyéni ízlés dönti el, hogy mekkora egyéniség vagy...

Soroljuk fel az összes autómárkát, és aki olyan márkájú autóval jár amiről mi nem hallottunk az is egy hatalmas egyéniség.

A 80 év feletti nők 10%-a biztos megfelel a kritériumoknak.

2015. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:
Senki fölött sem akarok pálcát törni. Nem azt mondtam, hogy gond, ha valamelyiket szereti. Engem ez egyszerűen érdekel. Tudatosan vannak úgy összeválogatva ezek így.
2015. márc. 14. 20:56
 7/86 anonim ***** válasza:
91%
Mi bajod a Gyűrűk Urával, és a metállal?
2015. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi idô volt ezt mind összeírni?


Filmhez még beírhatod a Felhôk fölött 3 méterrel-t is.

Amúgy a 90%-uk kiesik a Twilgiht és Szürke filmeknél. :D


Amúgy fiúként 2-3-t bírok ezek közül, de azokért se rajongok.

2015. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 piriiiii ***** válasza:
94%

Azt a kutyafáját, vannak ám feltételeid...

Én viszonylag ilyen vagyok. De egyáltalán nem biztos, hogy attól, mert ilyen vagyok, még jó vagyok, mert ezek csak számodra lehetnek rossz tulajdonságok, az igazán rossz tulajdonságok másban erednek leginkább.

De azért Bob Marley... meg az ACDC... mit ártottak? :D

2015. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az is agymosott tömegember, aki annak alapján határozza meg magát, hogy ő szereti Justin Timberlake-et vagy a Rammsteint, meg az is, aki annak alapján, hogy ő nem szereti.
2015. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!