Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik ilyen szellemileg...

Létezik ilyen szellemileg egészséges, internet-hozzáféréssel rendelkező magyar lány/nő? (További lent)

Figyelt kérdés

16-30 között.

Olyan lány, aki az alábbi listából egyiket SEM szereti:

(Szóval hangsúlyosan, nem kedveli az itt felsoroltakat)


Filmek/sztorik: Harry Potter, Gyűrűk ura, Hobbit, Star Wars, Spiderman, Superman, Batman, X-men, Vasember, Daredevil, Hulk, Fantastic Four, Amerika Kapitány, Thor, Watchmen, Twilight, Szürke 50 árnyalata, Szex és New York, Született Feleségek, High School Musical, Grease, Dirty Dancing, Hannah Montana, DragonBall, Naruto, Pokémon, Jégvarázs (Frozen), Minions, Madagaszkár + Madagaszkár Pingvinjei

Zene: Pitbull, Lady Gaga, Kesha, Katy Perry, Justin Bieber, Jay-Z, Ne-yo, Nicki Minaj, Snoop Dogg, 50 cent, Macklemore, Justin Timberlake, Enrique Iglesias, Akon, Wiz Khalifa, Chris Brown, Rihanna, Beyoncé, Afrojack, Ludacris, David Guetta, Avicii, LMFAO, Lil Wayne, Taio Cruz, Flo Rida, Fergie, Soulja Boy, Robin Thicke, Basshunter, Cascada, Calvin Harris, Bruno Mars, Eminem, Jennifer Lopez, One Direction, Adam Lambert, Robbie Williams, Oasis, Five, Take That, Arctic Monkeys, Placebo, McFly, Kid Cudi, Lloyd Banks, Nelly, Pharrell Williams, The Notorius B.I.G., Metallica, Guns n Roses, Korn, Rammstein, Bullet For My Valentine, Black Sabbath, 30 Seconds To Mars, Iron Maiden, Slipknot, Nickelback, System of a Down, Evanescence, AC/DC, Paramore, Green Day, Gorgoroth, Cannibal Corpse, Beneath the Massacre, Deicide, Decapitated, The Black Dahlia Murder, Dying Fetus, Despised Icon, Bob Marley, Israel vibration, Bastille, John Newman, Olly Murs, Ellie Goulding, Adele, Miley Cyrus, Gwen Stefani, Britney Spears, Tokio Hotel, Majka, Mr. Missh, Kis Grófó, Quimby, Punnany Massif, Ganxta Zolee, Mr. RealTrill Busta, Raul, Rico, Dopeman, Pokolgép, Beatrice, Anti Fitness Club

Férfiideál: Johnny Depp, Brad Pitt, Justin Timberlake, Cristiano Ronaldo, David Beckham, Neymar, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Zac Efron, Ryan Gosling, Bradley Cooper, Hugh Jackman, Vin Diesel, Chris Hemsworth, Justin Bieber, Will Smith, Ne-yo, Chris Brown, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Jason Statham, Lazar Angelov, Bill Kaulitz


Az még belefér, ha ezek közül kettőt-hármat kedvel, de azt sem rajongásig. Továbbá ha egyiket sem kedveli, de a listából csak az egyikért rajong.

Na az ilyenek jelezzenek! :)

Mert aki ilyen, akit leírtam, az csak valami nagy egyéniség lehet, és nem a nagyon antiszociális, esetleg beteg emberekre gondolok..



2015. márc. 14. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferfiidealom nincs benne. Akkor en most egyeniseg vagyok? :)

Nem tudom miert attol egyeniseg valaki, hogy semmit nem tetszik neki ami nepszerü. Szerintem aki egyeniseg az el tudja dönteni, hogy pl. egy zene vagy könyv azert tetszik neki, mert mondanivaloja van, mert erdekes es izgalmas, vagy azert mert mindenki ezt olvassa/hallgatja.

2015. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem ez a minden. De miért utálsz ennyi minden népszerűt? Én szeretem a különc dolgokat, vagy egyedi dolgokat pl hallgatok progresszív rockot, valamint klasszikus komoly zenét is, de ezek mellett szeretek pár "mainstream" együttest, színész, vagy akármit. Te betegesen el akarsz térni. Miért jó ez neked?
2015. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%
Még milyen mentális zavaraid vannak, kedves kérdező? :)
2015. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:
Miért, aki ezeket nem szereti az csak mentálisan zavarodott lehet?
2015. márc. 14. 22:01
 25/86 anonim ***** válasza:
100%

Nem a film-, színész-, vagy zenei ízléseddel van itt a gond, hanem hogy ilyen feltételekhez kötöd az ismerkedést.

A felsoroltak közül jó néhány valóban tehetséges, kellemes hangszínnel megáldott előadó, akiket szívesen hallgatok - egyáltalán nem azért, mert most éppen ez a divat és mindenkinél ez szól, hanem mert el tudom dönteni, tetszik-e vagy sem.


Megkérdezhetem, Te miket szeretsz?

Esetleg filmeket is ajánlhatnál (abban az ízlésünk talán még meg is egyezik), akár privátban.

2015. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
100%

Miert, ha valaki odavan a "Muzsika hanga"-ert, Bach preludiumokat hallgat szombat estenkent, es ferfiidealja Balo Gyorgy, az mar egyeniseg? Agyament kerdes. Eppen annyira lehet birka valaki, aki dafke a mainstream ellen megy, csak ezt sznobizmusnak hivjak.Pl. divat- alter. En pl.Lars von Trier muveszetet ne tartom semmire, pontosabban celluloidra vitt mentalis onkielegitesnek tartom, Tarantino Kutyaszoritoban- ja egy amator szinjatszokornek valo lapos tucatfilm szerintem oncelu eroszakkal turbositva. Viszont az Amerikai szepsegben minden a helyen van, es az Osszeomlast, vagy a Bajnokok reggelijet is barmikor ujra tudom nezni, mert plusszt ad. A gyuruk ura korszakos mu, nem emlitheto egy napon Harrypotterrel. A Pokolgep az elso igazi magyar metalzenekar, Kukovecz Gabor szakmai alazata, embersege,es kiemelkedo tehetsege sut meg a gyengebb dalaikbol is.

Az egyeniseg osszetett dolog, nem lehet halmazelmeleti modszerekkel kimatekozni.

2015. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
100%

"Na ez az. Neked és a magadfajtáknak ez a minden. A világ sokkal színesebb, mint hinnéd :)"


Milyen is az a "magamfajta"? Az a pár dolog, amit felsoroltam, meg tudsz ítélni? Nekem beszél a világ színességéről? :D Ember, nem is ismersz... :D

Le merem fogadni, hogy az általad felsorolt filmek egyikét sem láttad, és nem is tudod, miről szólnak. Ott van az X-men. Te csak annyit látsz belőle, hogy "fúj, mainstream, kezdjük gyorsan utálni, mert én, igen én!!!4!!négy! egyéniség vagyok". Lásd, milyen kedves vagyok veled, beavatlak a történetébe, vagyis egész pontosan a mondanivalójába. Nem szól semmi másról, mint a kirekesztettségről, ehhez a szuper erő már csak a körítés.

Nyilván tudnék még rengeteg olyan filmet, együttest, énekest írni, akikről még életedben nem hallottál, és elég elborult ahhoz, hogy ne fogadd be a szűk látókörödbe.

Nem nagyon fogsz így társat találni, de ha mégis, elég sivár lesz a leányzó.

2015. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal lehetsz. Miért akarsz ennyire betegesen különbözni másoktól? Utoljára 14 éves koromban találkoztam ilyen "én egyéniség vagyok" majmokkal.
2015. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok leszállni erről a kérdésről... :D

Egyébként az se zavarjon, hogy az általad felsorolt filmek közül jó párnak komoly évtizedes/százados múltja van.

2015. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:

Kb. ilyen válaszokra számítottam :D

Nem igazán érdekel a hiszti. Nyilván zavar egyeseket, hogy beleesik a körbe. De én egy senki vagyok számára, akkor nem mindegy mit gondolok? Azokat várnám, akiknek címezve van a kérdés. :)

2015. márc. 14. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!