Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elegem van, jobb lenne ha...

Elegem van, jobb lenne ha ongyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Szoval a suliban mindenki utal, 1 baratnom van mivel nem a legszebb, de okos, ezert kikozosítik mivel a baratja vagyok ezert engem is kikozosìtenek. En mindig aranyos voltam mindenkivel szoval nem ertem miert nem akarnak velem baratkozni.Mostanaban egyre inkabb magamba fordulok ha megyek menzara akkor mindig egyedul ulok, sajnos anya is sejti es persze a tanaroknak is meg kellett mondani onnan gondolom hogy folyton kerdezik hogy vagy?? Meg ilyesmi. az osztalytarsaim folyton belemrugnak ha kimegyek a folyosora akkor latom hogy mindenki engem nez. Utalom ezt legszivesebben felakasztanam magam, amugy altalaban a tanulasba folytom magam most 4,5 az atlagom anya szerint sokat javitottam.Amugy itthon se jo az eletem anya apa sokszor 18 00- ig dolgozik apa meg 21- ig is mindennap egyedul vagyok addig a tesommal ennyi.Amugy 12\l
2015. márc. 31. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen egy alkoholista apám volt,aki minden nap üvöltözött és megverte az anyámat...az anyám meg egy szobában lakott velem és a nővéremmel egy kis lyukban,közben pedig tele volt pattanásokkal az arcom és nem mertem általános iskolában megszólalni.Én is öngyilkos akartam lenni...de neked még egy barátnőd is van..nekem még az sem volt.
2015. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válts sulit.

Vannak olyan helyek, ahol nem fogadnak be, lehet még az életben ilyen. Ne add fel, hanem válts sulit. Nem normális az ilyen hely. Mondd el a szüleidnek és biztosan átíratnak egy másik helyre.

2015. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia , keress hobbyt és szakkört ami tetszik ismerkedj máshonnan . Az átiratkozás fontos , érdemes megpróbálni .
2015. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.valaszolo Nagyon sajnalom ami veled tortent 2 valaszolo koszi a tanacsot
2015. márc. 31. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ált. suliban én is depressziós voltam,de már nem vagyok!A tanácsom az,hogy ne rágódj a múlton,tűzz ki valamilyen célt,amire vágysz vagy pedig válts sulit,mint ahogy előttem is mondták.Egyébként szerintem ne hagyd magára a másikat,mert még jobban rá fognak szállni.Szólj neki is,ha sulit váltasz.Tartsatok össze!Ha nem akarsz váltani,akkor legyetek erősek és szálljatok össze mindenkivel,aki nem hagy titeket.Ha látják,hogy erősek vagytok,akkor elbizonytalanítod őket.A halált ne válaszd,mert ezzel semmit nem érsz el,csak pl. a szüleidnek nagy szomorúságot.
2015. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!