Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetem mellett van idő bulizni?

Egyetem mellett van idő bulizni?

Figyelt kérdés
Illetve vannak azért olyan emberek ott akik szeretnek is bulizni? Nyilván tanulás mellet értem a bulizást, de azt sem akarom hogy soha nem járjak el sehova az egyetemi évek alatt mert mindenki mindig tanul.
2015. ápr. 4. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Az egyetemisták jórésze iszik és bulizik, emelett tanul is alkalmanként. Főleg, akik büfészakra járnak. Nem azt mondom, hogy mindenki, de az én ismerettsègi körömben még az is elkezdett rendszeresen inni, partydrogozni, aki előtte nem. Szóval attól ne tarts, hogy mindenki a tanulásnak él csak. Jogon és orvosin sem.
2015. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

nagyon sok egyetemista élete másból sem áll, mint szex és bulizás.

aki nagyon be akar menni a tanszéki könyvtárba, azt talán beengedik, de már szigorodnak a szabályok, és amúgy sem ér rá a könyvtáros ott lenni még nyitvatartási időben is.

tehát mulatás, szex, bulizás, ezt szorgalmazza már maga a tanszék is.

2015. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
remélem hogy így van
2015. ápr. 4. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szex, buli, alkohol, drog. Erről szól a legtöbb egyetem, hidd el. :) Nagyon jó.:D
2015. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Buli mellett van idő egyetemre járni???? :O
2015. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

időmilliárdos vagyok. bulizni meg.. néha van itt buli, de nincs igazán kivel menni :S

ha jó helyre mész, meg lesznek olyan ismerőseid, akkor minden szuper :)

2015. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hol az az ott? egyébként az egyetem eleve úgy kezdődik hogy gólyatábor és max a vizsgaidőszakban nincs buli minden héten...
2015. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kaposvári egyetemen?? XD

ne röhögtess XD amik vannak bulik, azok is olyanok... xd

2015. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amugy én nem ilyen romkocsmás iszogatásra gondoltam hanem szórakozóhelyes bulikra, tehát nem ilyen egyetemen belüli, kollégiumos bulikra :D
2015. ápr. 9. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!