Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális dolog ez?

Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés
ha valaki a képzeletében elképzeli hogy hogyan ölne meg bizonyos embereket , és ezt ő nagyon valóságosan elképzeli , akkor az illető élhet normális társasági életet ?
2015. ápr. 5. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne? Amíg az illető tudja, hol a határ a képzelgés és a valóság közt, azaz nem válik megszállott tömeggyilkossá, valamint nem veszélyes a társaira nézve, szerintem rendben van a dolog. Én is elképzeltem már egy-két enyhén szólva nem kedvelt emberről ilyesmit, mégis vannak barátaim és nem vagyok közveszélyes.
2015. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod, ha gondolattal mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel.


Probléma akkor van, ha az illető a valóságot nem tudja különválasztani a fantáziától, illetve akkor, ha nem a fantáziáiban, hanem a valóságban akar ilyesmit tenni.

2015. ápr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki folyamatosan ilyenen töpreng, ott valami súlyos lelki gubanc van.
2015. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem semmi para amíg csak néhányszor fordul elő. Am egyszer én elképzeltem,hogy gondolatban megfolytok valakit és erre elkezdett köhögni mert félrenyelt és hát eléggé megijedtem :D
2015. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!