Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit, hol hibázok és miért?...

Mit, hol hibázok és miért? Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy vidéki (25 000 fős) városban élek. Gimnáziumba járok, 17 éves vagyok. Az egyik legnagyobb problémám a velem egykorúakkal van. Tehát, a felnőttekkel nagyon jól meg tudom magam értetni minden esetben. A szüleimmel való kapcsolat is kiváló. De a velem egykorú vagy hasonló idősekkel nem tudom magam megértetni vagy csak rövid ideig. Most egy darabig jól mentek a dolgok, sikerült társaságot kerítenem magam köré (ezúttal más tette tönkre, vannak sz*rkavarók az osztályban és ellenem fordítottak 3-4 ember kivételével mindenkit: csak azért mert nekem tetszett egy lány és jól mentek köztünk a dolgok és ez nem jött be nekik, így őt is "elvették", [nagyon jól tudnak manipulálni embereket] - még az óráról is elengedi őket [2 tanulóról van szó] a tanár, stb-). Ezt sem igazán értem, hogy miért kell kivételezni, de különösképpen nem zavar. Csak az, hogy ahol csak egy pici esély is van, ott megpróbálnak alám tenni. De ez "lényegtelen".


A lényeg ott fakad, hogy sok-sok közösségben voltam, meg alakítottam. De idővel mindegyik tönkre ment valamiért.


- Tipp?


_______________________________________________


A másik problémám a nőkkel van. Félek tőlük, nincs elég önbizalmam. Már próbáltak segíteni barátok, próbáltam fejleszteni önmagam, de semmi. Illetve, ha adódik lehetőség azt vagy elszalasztom vagy mások teszik tönkre (lásd: korábbi eset).


- Ezzel kapcsolatban mit tudtok ajánlani?

- Kérjek szakértőtől segítséget? Pszichológus vagy pszichiáter?


_______________________________________________


Szeretnék egy új életet kezdeni érettségi után. A múltamat magam mögött akarom hagyni és egy másik távoli városba (Budapest - ismerős segítségével) vagy egy másik országba (Anglia) költözni és ott élni.


- Szerintetek melyik a jobb választás?


A múltam hátrahagyása az konkrétan úgy értetendő, hogy a családtagokat leszámítva mindenkivel meg szüntetem a kapcsolataimat. (telefonszám csere, facebook fiók törlése, stb.)


- Mit gondoltok?


_______________________________________________


Elnézést, ha egy kis zavaros a fogalmazás vagy túl felszínes. De, kicsit fáradt vagyok. Elnézést kérek.


2015. ápr. 8. 21:01
 1/1 Sbajsa válasza:
Nem tudom de valahogy velem is igy van ez:) Szerintem a fiatalok nagyon elvannak szálva maguktól.. azért van minde ez:(... jössz privi?
2015. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!