Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen kibeszélnek,...

A munkahelyemen kibeszélnek, ráadásul hibázok is. Ti voltatok így?

Figyelt kérdés
Párszor meghallottam, hogy 2-3 munkatársam rólam beszél, ezért munka közben ez elvonja a figyelmem, nem tudok koncentrálni a munkámra, ideges, feszült vagyok köztük, emiatt hibázok is. Volt valaki így? Mit tanácsoltok? Félek, emiatt veszélybe kerül a munkám.

2014. ápr. 20. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam már így. Nincs jó hírem. Ez egy olyan helyzet, ahol nagy valószínűséggel ott kell hagynod a melóhelyet. Beszélj a vezetőséggel, de ha ők nem csinálnak rendet, márpedig nem hiszem, hogy fognak, akkor jobb, ha keresel új munkahelyet. Az ilyen kibeszélősdi szét fog emészteni egy idő múlva.
2014. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 esetben pletykálkodnak a munkahelyeken.

1: csak arról beszélnek, pletykálnak aki fontos

2: munka helyett jódolgukban ráérnek pletyizni

3: azok pletykálnak a legjobban aki másra akarja terelni a figyelmet a saját hiányosságairól. (ez nagyon aljas, gerinctelen dolog)

Ami a hibáidat illeti: csak az hibázik aki dolgozik. Te ezt teszed, a pletykásak meg lusták dolgozni.

2014. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy vagyok. Nem találtam meg velük a közös hangot, nem nagyon szeretnek. Én is azért hibázom állandóan, mert miattuk stresszelek, folyton zavarban vagyok, rosszul érzem magam köztük. Alapból társaság kedvelő ember vagyok, szeretek beszélgetni, barátkozni, de ezzel a branccsal valahogy nagyon nem vagyok kibékülve. Még életemben nem voltam ilyen helyzetben...jó peches vagyok, sikerült egy olyan helyre bekerülnöm, ahol már a kezdetektől fogva rám voltak szállva.

32/F

2014. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyű helyzet! Ráadásul kint dolgozunk a Párommal Ausztriában, tehát nem tudok innen csakúgy kilépni.Sakk-matt... El kell viselnem őket, le kell higgadni,nincs más választás.
2014. máj. 8. 22:03
 5/5 anonim válasza:
ugyanigy vagyok 23 éves fiu irj üzit kérlek köszike !
2016. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!