Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért van az ha be írom a...

Mért van az ha be írom a verbális ellenkezést googleba nem jön be más csak a szóbeli bántalmazás?

Figyelt kérdés
Én ara a formára gondolok amikor öcsémet látom hogy tojást süt meg kérem hogy süssön már nekem is csak legyen mind a két oldala meg sütve ő azt feleli hogy úgy nemtugya hogy kell.(Finoman közölve hogy inkább teteti hülyének magát mint hogy egy kicsit tovább keljen sütögetni) Az ilyen tinédzser gyereknek mit mondjak hogy észre vegye modorálja magát kicsit? Elég szemtelenül viselkedik.
2015. ápr. 8. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenébe írod?
2015. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Egyébként roppant bájos, hogy ismered azt a szót, hogy verbális, de egyrészt mellé lőttél, másrészt a "nemtugya" és társai kiégetik az agyam.
2015. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellé lőtem. Ti mit gondoltok hogyan kezelhetők a szemtelen kamaszok?
2015. ápr. 8. 21:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azért érzitek hogy csak lustaságból meg pimaszságból mondja. Mostanában eléggé rászokott ere.
2015. ápr. 8. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Örülj neki b+, hogy az öcséd süt neked, csak azért mert megkéred. Nehogy már, extra feltételeket is adj. Amúgy neked mi dolgod volt, hogy nem tudtál sütni magadnak?

A szemtelen kiskamaszokat ugyanúgy kell kezelni mint a csicskáztató testvérüket.

2015. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Te gyönyörüen tudsz beszélni lehet tesem nőtél ki a kamasz korból. Gondolom hasonlóan reagálsz ha meg kérnek valamire a szüleid igaz?
2015. ápr. 8. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező állítsd be a helyesírás ellenőrzőt a kibas.ott böngésződön és akkor talán komolyan fognak venni.
2015. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzed a társasalmi nyomás kezelésének az az egyetlen módja ha meg felelsz nekik? Szerintem nem azokra kell figyelni akik a tartalom megértése helyett az önbecsülésüket próbálják ki erőszakolni a másikból. Ne dölj be nekik! :)
2015. ápr. 8. 23:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te itt direkt húzol minket...


Te is ilyen lettél amilyen, szóval nem kéne neked nevelgetni az öcséd.

2015. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szabályoktól nem látják meg ami az orruk előtt van. Senki nem húz titeket vald csak be magad hogy menyire jót élvezkedel. Máskülönben minek írnál? A kérdésre nem adsz választ tehát csak vitatkozni akarsz mert valami nagyon nem jön össze az életedbe.
2015. ápr. 8. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!