Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy teszitek túl magatokat...

Ti hogy teszitek túl magatokat azon ha valaki sokkal jobb nálatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár iskolára, munkára, hobbira. Mikor szenvedtek valamivel sokat, megteszitek mindent amit csak tudtuk és jön valaki aki 3 perc alatt jobbat produkál mint ti. Akár festés, írás, projekt, akármilyen munka.

Az én kedvemet annyira el tudja rontani egy ilyen, és nem tudom, hogy hogyan léphetnék ezen túl.



2015. ápr. 10. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy mindenáron megpróbálom legyőzni azt aki jobb nálam, addig kínlódok amíg le nem győzöm. De ha minden kötél szakad akkor csalok!
2015. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kell oldani valahogy hogy te legyél a legjobb. Bár sajnos a legegyszerűbb módszer rá hogy ne legyen konkurrenciád törvénybe ütközik :D Vagy csak túlteszed magad a dolgon, bár ez nagyon nehéz.
2015. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. Mindig van egy tehetségesebb, egy ügyesebb. Nyugtasson meg a gondolat, hogy másban pedig te vagy nála ennyivel jobb. Szerintem nem a versengés a lényeg (leszámítva a sportokat, versenyeket), hanem az, hogy élvezd, amit csinálsz.
2015. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy vállrándítással. Nem kellenek ide mélyen szántó gondolatok: Ő ő, én meg én, oszt kész.


Egyébként nincsenek olyan dolgok, amikben te produkálsz jobbat, mint az átlag?

2015. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem foglalkozom vele, amúgy én meg másban vagyok jobb,mint ő
2015. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy hogy nem hasonlítod össze magad mással.


De ha már ezt csinálod akkor hasonlítsd össze magad egy tolószékessel, hátha helyre áll az értékrended.

Neki még az sem adatik meg hogy járjon te meg ilyen baromságon nyavalyogsz.


Ha valami nem megy akkor gyakorolsz éjjel-nappal amíg csukott szemmel is tökéletesre csinálod, nem pedig siránkozol hogy milyen csíra vagy.

2015. ápr. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen.

Attól is függ, hogy miben jobb.

2015. ápr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehezen. Én személy szerint nem vagyok jó a legalapabb tantárgyakban és nem zavar ha valaki egy percnyi tanulás nélkül is két jeggyel jobb dogát ír mint én. DE amióta egy új suliba kerültem van egy csaj aki százszor jobban rajzol mint én!!! És néha annyira nehéz megállni hogy ne utáljam azért amiért jobb nálam pedig kedves lány de egyszerűen így érzek :) Sajnos az a baj hogy ezzel az érzéssel nem igazán lehet mit kezdeni, de ettől függetlenül könnyen túl teszem rajta magam.
2015. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!