Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak cikis dolgok a korhazba...

Vannak cikis dolgok a korhazba amikor az ember bemegy szülni? Ti ereztetek magatokat neha kellemetlenül? Mik azok a dolgok amire jobb ha az ember felkeszül?

Figyelt kérdés
Elsö szüles lessz,kicsit felek,mert rettenetesen szegyenlös tipus vagyok!:/
2012. okt. 5. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
semmi ciki nincs benne hidd el nekem én is szágyelös voltam de akkor per pillanat rohadtul nem érdekelt más mit gondol mi ciki mi nem
2012. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is szégyenlős vagyok!De amikor odakerültem a szüléshez nem érdekelt semmi!Amit mondtak én úgy csináltam!Ott mindenkinek az van ami neked is!Max akkor nincs ha dokid van és nem doktornőd!De az se gáz,engem az sem érdekelt,mert dokim volt!
2012. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az volt cikis(vagy nem is tudom, kicsit rossz érzés), hogy ömlött belőlem a magzatvíz, és amerre jártam, húztam magam után a vízcsíkot... Ja, és komplett ágyneműt is cserélniük kellett, mert az ágyban fekve repedt meg a burok. Nem is cikisnek mondanám, inkább csak kellemetlen volt. Ja, meg a császár után amikor jött este mosdatni alulról a szülésznő.
2012. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ahha,mondjuk a masik gaz hogy Nemetorszagban szülök es kukkot nem beszelek nemetül!:/Remelem lessz hozzam türelmük!:(
2012. okt. 5. 16:47
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az előttem szólók írták, a szülésnél semmi nem ciki, még ha előtte belegondolva annak tűnik is. A kórházban dolgozók rengeteg mindent láttak már. Én is nagyon szégyenlős voltam, az első szülésem elég problémás volt, mert nem akartam tágulni. A vajúdás 7 órája alatt gyakorlatilag a teljes orvosi személyzet bejött és megvizsgált, de akkor ez cseppet sem érdekelt. Másnap épp a babámat próbáltam szoptatni, amikor felpillantva az ágyam mellett álló ápoló fiú kedvesen mosolygó arcába néztem bele, aki a babámat akarta vinni fürdetni, de nem akarta megzavarni az első próbálkozásokat. :))) Mit tehettem volna, visszamosolyogtam, felöltöztem, és oda adtam neki a kisfiamat. Könnyű szülést kívánok!
2012. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolsó!

Neked még akkor könnyebb dolgod volt!Én 28 órát vajúdtam,mert nem tágultam ki!Semmi nem segített!De így visszagondolva megérte,mert kaptam az élettől egy nagy kincset,amit semmiért nem adnák oda!

2012. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2-es voltam!
2012. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat!:)
2012. okt. 5. 20:54
 9/17 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nem te tetted fel régebben a kérést h kimenj-e szülni? :) Akkor ezek szerint kint szülsz. :) Jó baba várást!
2012. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolso!:)Nem,nem en tettem fel ezt a kerdest!:)
2012. okt. 5. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!