Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is csórónak érzitek magatok...

Ti is csórónak érzitek magatokat? Mit tesztek, azért, hogy jobb életetek legyen?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem érzem csórónak magam. Dolgozok és folyamatosan képzem magam, munka után meg lazítok, sportolok.
2014. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

mi van nem tudsz új bmw-t venni?!


nincs pénzem, de nem érzem magam csórónak, van egy szerető családom, lesz@arom a pénzt :-)

2014. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem érzem magam csórónak, mert vannak terveim, céljaim és barátaim. Mindig nyugtával dicsérem a napot, és mindig "megveregetem a vállam" ha a napi teendőket mindet sikerült elvégezni!
2014. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

én nem érzem csórónak magam, hiába szegény vagyok.


voltak gazdag barátaim, és láttam, hogy hiába megvan mindenük sose értékelték azt ami volt nekik.

nem is voltak boldogok. és én se tudtam őket boldoggá tenni.

szóval inkább maradok anyagilag szegény, de érzelmileg gazdag :)

2014. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
2 helyen dolgozom, a pénzt meg félreteszem egy nagyobb, jövőbeli projectre. Már nem kell sok!
2014. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a hozzáállás barátaim, bele kell törődni a szarba.
2014. dec. 30. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
na, már a családom is lepontozzátok?!
2014. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

"Ez a hozzáállás barátaim, bele kell törődni a szarba."


Valamit félreértelmezel, én rengeteg lóvét keresek egyéni vállalkozóként, és a jövőbeli kilátásaim is fényesek. A lényeg, hogy teszek is ezért, dolgozok keményen, hogy dőljön a lé, és képzem magam meg kutatom a lehetőségeket, hogy holnap is dőljön a lé és egyre több!


Első voltam.

2014. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!