Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha két osztálytárs közül az...

Ha két osztálytárs közül az egyik fiamnak nevezi a másikat az minek a jele?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Semmi. Csak szokás kérdése. Egyik fiatalabb kolleginámat én is szoktam "kisjányomnak" hívni,szeretetből.
2015. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked mondja hogy fiam akkor mond neki hogy oké fater
2015. ápr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kisebbségi akkor lehet rokoni kapcsolatban állnak :D
2015. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én dominanciára törekvésnek veném. Nem hagynám. Szerintem tiszteletlen dolog. Főleg egy vad idegentől. De mi szokott lenni ezel a bajunk?
2015. ápr. 12. 21:00
 5/6 anonim válasza:
Tényleg nem kéne hagyni, mert itt inkább hatalmi kérdés, mint poénkodás, egyszerűen ki lehet deríteni, meg lehet kérni, hogy ne fiamozzon, ha megteszi hogy abbahagyja, akkor talán nem volt mögötte hierarchia törekvés, ha nem, akkor egyértelmű bullying/genyóskodás. Ha a kérésre nem hagyja abba, a fiamozást, akkor az is kiderül, hogy nem barátok. Minden esetre az a valaki, aki fiamozza iskolásként a társait, azzal én kesztyűs kézzel bánnék és vigyáznék vele, mert most még csak fiamozik, holnap meg elveszi a másik mobilját, hogy apának most jobban kell, mint neked. Vagy megírattatja a házi feladatát a másikkal, hogy fiam nekem most fontosabb dolgom van. Szerintem, minden esetre gyanús az ilyen, hogy nem-e a bullyingnak a kezdődő jele. A neten lehet találni írásokat a bullying(iskolai bántalmazás) témában, ott lehet vannak megoldási javaslatok is.
2015. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mért számít ez tiszteletlenségnek?
2015. ápr. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!