Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vágjak vissza neki?...

Hogyan vágjak vissza neki? 13/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akit utálok, mert a szemem előtt mond másnak rólam cimi dolgokat. Ma kikeltem magamból, és megvertem, mert elegem volt belőle. Hamar abbahagytam, nem tudom, miért. Leültem, aztán folytatta a pofázást. Legszívesebben most pofán vágnám. Hogyan vágjak vissza neki?

2015. jan. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú az aki nem hagy téged békén?egyébként szerintem az a legjobb,ha magabiztosan elé állsz,és mondd el,hogy sz*rsz arra,hogy ő miket mondd neked.ha nincs jobb dolga mint az,hogy másokat gúnyoljon,hagyd a fenébe.ha neki ennyire unalmas az élete,hogy másokéval foglakozik állandóan,inkább ez nevetséges mint az amiket mondhat rólad.
2015. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lányról van szó. Egyszer mondtam márneki, hogy nem izgat. Ezzel bántam meg hogy nem vertem akkor meg... Mégjobban csinálta a dolgát. Megverjem? :DD
2015. jan. 21. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne, verd csak meg, aztán majd jól kicsapnak az iskolából, rosszabb esetben a csaj szülei feljelentenek, amiért könnyű vagy 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okoztál a kislányuknak és mivel téged nem dughatnak börtönbe, lévén kiskorú vagy, majd a szüleid kifizetik a büntetést. Jól hangzik, ugye?


Már ott el kéne gondolkodni, hogy vajon az utált osztálytárs honnan tud rólad ciki dolgokat. Mert ugye amit az ember szégell, azt nem pofázza el senkinek.

2015. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem agyonverni akarom azt a szerencsétlent, csak leégetni az egész osztály elött. Visszakapja azt amint csinál velem

Ha meg nem válik be akkor megtépem... Vagy nem

2015. jan. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!