Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért iszik és cigizik majdnem...

Miért iszik és cigizik majdnem mindenki?

Figyelt kérdés

Akárki velem egykorúval beszélek kb az összes cigizik és iszik de még a tőlem fiatalabbak is, és büszkék rá hogy minden hétvégén leisszák magukat.

És rosszul érzem magam hogy ilyen embereket találok mondhatni csak.

Velem van a baj hogy nem iszok nem cigizek? 17/F


2015. ápr. 19. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Jól teszed hogy nem cigizel, legnagyobb baromság a világon.


Ezek már 20-22 éves korukra olyan függők lesznek hogy nem tudják lerakni és tönkre vágja az egész életüket és a környezetüket is.


Viszont én havi egyszer-kétszer bebaszok, ettől még nem lesz baja az embernek és ennyit megengedhetek magamnak a sportolás mellett.

Nem árt egy kis lazulás, szent fazéknak se kell lenni.

2015. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

mert egy csapódásra hajlamos lusta kis dög lehetsz.

kezd el edzeni sportolni és máris más társaságba fogsz kerülni.

2015. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azzal van a baj, hogy azzal foglalkozol, ki mennyit iszik meg cigizik... xD
2015. ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy fejletlen egyénekből álló társadalom. Még nem képesek sokan megérteni, hogy ezzel hátráltatják a létezésüket. Jól teszed, ha nem használod egyik mérget sem!!!!!!! Egyikre sincs szüksége az embernek...
2015. ápr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Mindent ki akarnak próbálni a fiatalok és ez a normális.

Később kell majd felelősségteljesen élni, amikor lesz feleségük és gyerekeik. Amíg nincs semmi, addig lehet bulizni, szórakozni.


Ha téged nem pörget fel mindez, akkor te öregesen gondolkodsz, mint egy 30 éves.

2015. ápr. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

30 éves nem öreg.


Azt meg kétlem, hogy mindenki szentfazék, aki nem iszik.

2015. ápr. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem cigiztem sose, mert már a füsttől rosszul leszek. Gólyatáborban viszont berúgtam sajnos, egész este és másnap is hányingerem volt, azóta nem ittam semmit, nem éri meg. (Persze egy-két feles mindig belefér ha olyan az alkalom).
2015. ápr. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem már edzett a májam, kitapasztaltam, hogy hol van az a pont amikor még nem hányok, de már hülyeségeket csinálok. Persze nem olyanokat, hogy kötekedek a kidobókkal meg másokkal, meg bemegyek a lányvécébe, csak annyi hogy épp nem érzem a szégyent.


19 vagyok, és még sokévig leszek egyetemista, megőrizném jó szokásom.


A mindennapi élethez nem fogyasztok semmit, sose értettem a nyíltan lázadókat, jobb a békesség.

2015. ápr. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hecarim ***** válasza:
68%

Nincs veled baj, ez a normális. Egy dohányos napi 1 doboz cigije évi (kb) 365 ezer FT, és ez egy átlag sokan inkább napi másfél dobozt is elszívnak, és lényegében a semmiért, semmivel se lesz több vagy jobb. Ki akarna ennyi pénzt fizetni a semmire?

Az alkohol is nagyjából ugyanez. A Te korodban nagyjából a menőzés miatt, meg azt hiszik ettől inkább lesznek érettebbek (ami nem igaz) illetve csajozás miatt szoktak bulizni, de a lányok akiket ilyen bulin találni azok olyanok is, persze valakinek egy patront megér, de a sok pia szintén sok pénzt felőröl és hosszútávon semmit se nyersz vele, sőt csak rosszul leszel és emlékezni se fogsz a javára. Egy hétvégi sütögetés alatt 2-4 sör az még normális.

Hidd el, pár év múlva amikor már munkahelyetek lesz ők azon fognak keseregni, hogy nem marad pénz erre meg arra, Te meg értelmes dolgokra költheted. Tapasztalatból mondom havi 25 ezer minuszba a cigire nem épp pozitív dolog.

Teljesen normális vagy, feltehetőleg nem az vezet téged, hogy másoknak megfelelj, hogy "menő" legyél.

2015. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6#

Nem öregesen, hanem éretten és okosan gondolkozik az illető.

2019. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!