Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért cigizik mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cigizik mostanában mindenki? Már nem tom hány fiúról mondtam le mert cigizik.

Figyelt kérdés

Mi ez a nagy divat? Egyszerűen undorító és borzalmasan ártalmas főleg ha már a kis tinik is azt szívják.. Kérlek világosítsatok fel!

16/l



2012. ápr. 3. 19:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
általánosítás....
2012. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
aki egyszer belemegy a rosszba, nem tud leszokni róla. ez olyan mint a szex, rászoksz, akkor mindenkire rámászol XD
2012. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én nem cigizek:)

16/f

2012. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

és én hány csajról!!! komolyan kb minden 3-4 csaj nem cigizik, elég gyér arány. Szőrnyű:S:S


22/F

2012. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

amúgy én se cigiztem soha 23éves létemre, és nem is fogok.

előző voltam

2012. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát pedig én bkv-val járok suliba minden nap és mindenhol csak cigiző fiúkat meg lányokat lehet látni és ez olyan szomorú..
2012. ápr. 3. 19:12
 7/30 anonim ***** válasza:
16%

Micsoda mély szerelmekről kellett lemondanod, hogy a cigi kizáró ok tudott lenni! :OOOOOOOO


Egyébként rossz környékén jársz a fővárosnak.

2012. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 lila nyuszi ***** válasza:
14%

Ez a divat, meg állítólag nyugtat, nekem se tetszik, de szerintem ne ez álljon 2 ember közé.


20/N

2012. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen undorodok a szagától, na meg az intelligensebb fiúkat szeretem, de aki cigizik az nem lehet az ha tudja hogy mit csinál a testével és nem érdekli, így összejönni valakivel aki cigizik nekem nem menne..:/
2012. ápr. 3. 19:19
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nyugat.Akkor ti még nem jártatok Moszkvában , ott sok egymás után cigit gyújtogató ember van mint nálunk.Ők nagyobb dohányosok mint a magyarok.Nyugaton viszont több a vegetáriánus , egészséges élet párti , zöld ember.
2012. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!