Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyen olyan életem...

Hogyan legyen olyan életem mint régen?

Figyelt kérdés

Külföldön éltem 2 évet, egyedül pár idegennel, akikkel nagyon jól összebarátkoztam. Sokszor csináltunk bolondságokat,mégis mind jó buli volt és szép emlék, de aztán elváltak útjaink és szétszóródtunk. Annyira hiányzik ez a múlt és nem tudom hogyan tudnék újra ilyeneket átélni. Barátaim nincsenek, ismerőseim sem. Hogyan álljak neki? egyetemista vagyok

köszi

23/N



2015. ápr. 21. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden elmúlik.Szerintem sehogy,mert az amit akkor éltél át az annak az időnek felelt meg,akkor az kellet legyen,most más van.
2015. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetnél kollégiumba vagy összeköltözhetnél pár csoporttársaddal albérletbe. Amúgy nem teljesen mond hülyeséget az első válaszoló... Veled egyidős vagyok, és eléggé azt látom, hogy lassan az emberek megállapodnak a párjuk mellet és úgymond a jövőbeli családjukra fókuszálnak. Nem mondom, hogy ez a legjobb, de az élet állandóan változik a prioritásokkal.
2015. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Tudom, h nem tudom visszacsinálni a múltat, csak szeretnék újra olyan bolond és szabad lenni mint akkor.

2015. ápr. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!