Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám elérni, h olyan...

Hogy tudnám elérni, h olyan legyen a barátságunk, mint régen?

Figyelt kérdés
Volt egy elég durva veszekedésünk 2 hónapja, utána egy ideig nem beszéltünk, de bocsánatot kértünk egymástól és kibékűltünk, de nem beszélünk már egymással azóta és nekem már nagyon hiányzik, mert nagyon jó és közeli barátok voltunk. Rengeteget beszéltünk és nagyon sok időt töltöttünk együtt. Az tény h ő belém már 4 éve szerelmes, tehát csak hiányzom én is neki nem? Amúgy én lány vagyok ő meg fiú.

2014. dec. 1. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval szeretnéd, ha továbbra is reménytelenül szerelmes lenne beléd. Szerinted ez így korrekt?
2014. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem nem en nem azt akarom, hanazt h olyan jo baratok legyunk.mint regen, beszeljuk ujra meg minden.
2014. dec. 1. 21:10
 3/3 anonim válasza:
Ezen szerintem már nem lehet javítani. Nálam hasonló helyzet volt. És próbáltuk megjavítani a lehetetlent, már nem ment. Olyan szinten nem, hogy teljesen megszakítottuk a kapcsolatot. És hidd el jobb lesz egyszer. :)
2014. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!