Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akar már a barátnőm...

Nem akar már a barátnőm lenni? Hogyan tudnám elérni, hogy minden olyan legyen, mint régen?

Figyelt kérdés

Több, mint három hete volt egy kisebb összetűzésünk a legjobb barátnőmmel, amelynek a lényege röviden, hogy furcsa volt egy pár napig, amikor én rákérdeztem, hogy velem van-e a baj, vagy ha nem, akkor tudok-e segíteni, mert az utóbbi napokban úgy érzem nincs kedve, energiája hozzám. Azt mondta, hogy nem velem kapcsolatos, egyszerűen fáradt, ideges és hogy kicsit úgy érzi, hogy kezd sok lenni neki ez a barátság, lehet, hogy túl szorosra fűztük. Most ezt érzi, nem tudja.

Vártam türelemmel, gondoltam adok időt neki, hogy kipihenje magát, átgondolja. Most ott tartunk, hogy beszélünk, néha rámír facebookon, akkor ott kedves, de nem találkozunk, telefonon sem beszélünk.

Félek, ha megint én kezdeményezek megint azt fogja érezni, hogy én akaratoskodom és hogy neki sok ez.

Nem tudom, hogy mit tegyek és hogy mitől változhatott hirtelen ekkorát, ezelőtt mindig keresett, sőt talán még többször is, mint én.

Már mindent megpróbáltam, könyörögtem, kértem vidáman, mindenhogyan, de valami nem olyan, mint volt. Olyanok vagyunk, mint két közelebbi ismerős, semmi több.


Iszonyatosan hiányzik, nem tudom mit tehetnék. :(


2014. okt. 1. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmit ne tegyél, hagyd pihenni. Majd idővel kiderül, hogy ennyi volt-e a barátság.
2014. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne is keressem?
2014. okt. 1. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Valakit baratsagra nem lehet kenyszeriteni,lehetseges hogy eroszakos vagy es talan pont ez ami taszitja.

Nekem is volt ilhen baratno es szepen leis epitettem ugyanis pl. Moziba akart menni en visszont faradt alig vartam haza erjek...es eroszakosa hogy de menjunk menjunk... feleptem facera rogton irta akkor megyunk.moziba?de hat facen vagy stb... tehat ez mar azert.sok volt!!!


Nalatok nincs ilyen problem???Esetleg raeroltetsz dolgokat??szerintem.hagyd ha igaz barat az ughis megmarad egg eletre ha viszont nem akkor ne tatsd magad mellett erovel hagyd elmenni!

2014. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!