Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha a barátaim...

Mit csináljak ha a barátaim sznobok de Én meg nem?

Figyelt kérdés

Ha összeülünk kocsmázni akkor minimum egy puccos helyre kell menni, ahol 2000 forintos viszkikóla alá nem adják. Én is azt iszok ( bár szerintem csalnak a piával mindenhol), de nekem a borsodi is tökéletesen megfelel mint ital. Minden évben megveszik az új ájfon-t, nekem meg egy 30 000 forintos telóm van 3 éve. Mindig menő helyre mennek nyaralni valami aktuális szép barátnővel (Pl: Dubai, Ibiza, stb), én meg a Balatonra szoktam menni az északi partra 3 napra. Hozzáteszem messze nekem megy a legjobban köztünk, tehát nem a pénz miatt mondom ezeket.

Azt hogy elmentem a Bakonyba túrázni egyet nem is merem említeni.


2015. ápr. 26. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell dönteni, hogy valóban a barátaid-e. Ha igen, akkor semmit, max nem mész el velük mindenhová. Ha nem, akkor meg megszakítod velük a kapcsolatot.
2015. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Talán másfajta baráti társaságba való vagy. Nem jó az,ha az ember feszengve érzi magát a barátai között. Te ilyen vagy,ők meg olyanok. Más az ízlésvilágod,amivel nincsen semmi probléma,csak azzal van,hogy nagyon eltérő az ízlésed a mostani barátaidhoz képest. (Azt szokták mondani,hogy az az igazi barát,akivel kb egy az ízlés világod,vagy hasonló. Mert így értitek meg egymást, így lesz vicces neki az,ami neked stb...) :)
2015. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért barátokat nem lehet csakúgy cserélgetni.
2015. ápr. 26. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valódi barátokat nem. De ezek nem tűnnek annak...
2015. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de amúgy gyerekkori barátaim, 30 évesen meg nem talál az ember a való életben barátokat már, mindenkit a pénz motivál.
2015. ápr. 26. 19:07
 6/9 anonim válasza:

Igazad van,hogy nem lehet a barátokat csak úgy cserélgetni,de ha feszengve érzed magad közöttük,akkor még nem gondolkodtál el azon,hogy ők vajon tényleg az igazi barátaid?

Üdv: #1 válaszoló

2015. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek neked barátok? Most komolyan?
2015. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki őket szólja le, de az a kérdés, kérkednek-e ezzel. Azt mondod, jól megy neked, tehát nem arról van szó, hogy akaratod ellenére sok pénzköltésére kényszerítenek. Miért zavar, hogy jó helyre járnak nyaralni? Dicsekednek vele utána?
2015. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy sznobok? Lecserélni nem akarod őket, akkor ne csinálj semmit. Ők olyanok amilyenek, te pedig más vagy. És? Valamiért csak tartod velük a kapcsolatot. Kedveled őket, nem? Nem értem a kérdésed.
2015. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!