Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenne értelme? Kirúghatnak ez...

Lenne értelme? Kirúghatnak ez miatt? 16/L (coming out)

Figyelt kérdés

Egyházi iskolába járok. Barátnőmmel 3-4 hónapja együtt vagyunk nagyon nehéz titokba tartani mert mindenkinek feltűnt hogy alig fél éve ismerjük egymást de nagyon sokat vagyunk együtt..

Az volt az ötlete hogy rakjunk fel facebookra mindketten egy képet és mellé írjuk a "kis történetünket" hogy hogyan jöttünk rá,hogyan jöttünk össze coming out szerűen.

Az a helyet hogy az iskolában nagyon homofob tanárok vannak főleg a hittan tanár ismerőseim is facebookon de nyáron lenyugodnának szerintem.. és ezért kirúghatnak? nincs benne a házirendben ez de megtehetik ezért hogy felvállaltam magamat?



2015. ápr. 29. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Minek reklámozni, ha bajba keveredhetsz?
2015. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem tennem. Miert reklamoznatok? Ha ket lany nagyon sokat van egyutt, a legtobb embernek nem az az elso gondolata, hogy biztos jarnak. Torvenyileg szerintem nem rughatnak ki, de minek keresnetek a bajt?
2015. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Én se értem, ehhez mi köze van bárki másnak, feltűnési viszketegségetek van, hogy ezt közzé kell tennetek?
2015. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Már megint ez a mindenki tudtára adjuk sztori... Ki a f#szt érdekel? Miért akarja ennyi ember a magánügyeit mindenki tudtára adni? Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne.
2015. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem tudom csak hirtelen jött ötlet volt de igazatok van így jobban bele gondolva hülyeség :)

hittantanárt szeretném idegesíteni ezzel..

2015. ápr. 29. 21:29
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Tök felesleges, iskolában ne smároljatok és ne szeretkezzetek, de egyébként mi másban akadályozna benneteket az egyházi légkör? Az meg, hogy kibe vagy szerelmes és az milyen nemű csak rád tartozik. Nagyon gáz ez a tipikus meleg coming outolós figyelemfelkeltés, önreklám és provokálás.


"Az volt az ötlete hogy rakjunk fel facebookra mindketten egy képet és mellé írjuk a "kis történetünket" hogy hogyan jöttünk rá,hogyan jöttünk össze coming out szerűen."


Én meg írjam ki, hogy hogyan és hányszor vertem ki a répát a mai napon? Ez magánügy.

2015. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
felesleges kockaztatni, 16 eves vagy,nem is biztos, hogy full leszbikus vagy, minek akarod hogy megbelyegezzenek?
2015. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Felvállalod magad -> megkérdezik, hogy leszbikus vagy, a válaszod igen

Ez a "coming out" viszont valami eszméletlen nagy hülyeség. Én se ordibálom minden ember arcába, hogy HETERO VAGYOK HALLOD?!?! Szerinted valakit érdekel? Nem, senkit se érdekel. Tartsd meg magadnak, ez magánügy, senki se fog csesztetni, de ha "parádézol" (mert ez a coming out ez kb. az), akkor viseld a következményét.

2015. ápr. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyet semmiképp ne tegyetek. az egyházi iskola (sem) fogja ezt tolerálni. valszeg kicsapnak mindkettőtöket. jobb irány lenne inkább előbb a családdal tesztelni a heyzetet.
2015. ápr. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Nagy a különbség a "mindenkinek a pofájába dörgölöm, hogy meleg vagyok, és akkor most nyaljátok a seggemet" viselkedés között, ami nagyon taszító számomra, és a "ha megkérdezik megmondom, de egyébként nem reklámozom" emberek között. Ez utóbbi a normális viselkedés.

2015. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!