Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenne értelme? Kirúghatnak ez...

Lenne értelme? Kirúghatnak ez miatt? 16/L (coming out)

Figyelt kérdés

Egyházi iskolába járok. Barátnőmmel 3-4 hónapja együtt vagyunk nagyon nehéz titokba tartani mert mindenkinek feltűnt hogy alig fél éve ismerjük egymást de nagyon sokat vagyunk együtt..

Az volt az ötlete hogy rakjunk fel facebookra mindketten egy képet és mellé írjuk a "kis történetünket" hogy hogyan jöttünk rá,hogyan jöttünk össze coming out szerűen.

Az a helyet hogy az iskolában nagyon homofob tanárok vannak főleg a hittan tanár ismerőseim is facebookon de nyáron lenyugodnának szerintem.. és ezért kirúghatnak? nincs benne a házirendben ez de megtehetik ezért hogy felvállaltam magamat?



2015. ápr. 29. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is írták, teljesen fölösleges. Majd ha leérettségiztetek és megkaptatok minden bizonyítványt és egyéb papírt (!), akkor lehet polgárpukkasztani és csókolózni egy jót a hittantanár előtt, addig csak nektek van vesztenivalótok egy ilyen helyzetben. Mondjuk én a helyetekben eleve beszélnék a szüleimmel és átmennék egy másik, nyitottabb szellemiségű iskolába, de tudom, hogy ez sajnos nem mindenhol járható út.
2015. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

"Egyetértek az előttem szólókkal.

Nagy a különbség a "mindenkinek a pofájába dörgölöm, hogy meleg vagyok, és akkor most nyaljátok a seggemet" viselkedés között, ami nagyon taszító számomra, és a "ha megkérdezik megmondom, de egyébként nem reklámozom" emberek között. Ez utóbbi a normális viselkedés."


Akkor ezek szerint az is taszító a számodra, amikor a heteró párok posztolgatják ki a facebookra a csókolózós képeiket vagy a közös képeket a nyaralásukról stb.? Mert hát ők is mások pofájába dörgölik ezzel a szerelmüket!

2015. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod utolsó, az is ugyanannyira idegesít! Én sem posztoltam soha csókolózós képet ha volt barátnőm, nem fogdostam a fenekét és egyéb intim testrészeit az utcán, nem csókolóztunk hosszan, cuppogósan és nyálasan nyilvánosan, maximum szájrapuszi. Szájrapuszival, öleléssel, kézfogással, egymásba karolással nincs problémám sem hetero- sem homoszexuális párok esetén, minden egyéb a "túl sok infó" kategória - számomra. Nem is feltétlenül a prűdség miatt, én egyszerűen ezt úgy érzem, hogy a nyilvános tapizás a tapizott fél :D megalázása, ennyi.
2015. máj. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

előttem szólókkal értek egyet teljes mértékben...

Valamint, esetlegesen hiányzik az nektek, hogy pl. feleléskor olyanokat kérdezzenek, amik nem igazán voltak benne a tankönyvben de "kellett volna tudni"? Aki diszkriminatív, ilyen módon is tud diszkriminálni...

2015. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ez te vagy

a te identitásod

lehet hogy ásoknak ez nem tetszik

mindenesetre ne rúghatnak ki a suliból bár lehet hogy néhányan majd máshogy néznek rád

vállald fel ahogy akarod

2015. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell egyházi iskolába járni. Az egyik legkárosabb dolog. A hit magánügy.
2015. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!