Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan próbáljam megismerni...

Hogyan próbáljam megismerni őt? Hogy szólitsam le, vagy milyen okból irjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik nekem, nem ismerem csak látásból, még sosem beszéltünk, de meg szeretném ismerni. Mivel 17 éves létemre nem vagyok egy nagy tapasztalt, csajozós tipus ezért nincs semmi ötletem.Néhányszor összefutott már a tekintetünk és egyszer rám is mosolygott azonban zavartságomban elfordultam, szóval lehet ő is ezt várja, ti mit javasoltok?
2015. ápr. 29. 22:41
 1/4 anonim válasza:

Szia, voltam már én is hasonló helyzetben,

az a lényeg hogy ne félj őt megszólítani. A leírtak alapján lehet hogy tényleg tetszel neki csak várja a pillanatot hogy megszólítsd. Manapság sok fiú gondolja azt hogy a lánynak/nőnek kell kezdeményeznie pedig nem. Nincs veszíteni valód. Sok sikert!!!

2015. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha meg látok rohanj oda hozzá és mond ezt neki !! :itt a mélytengeri búvár szivattyú a gatyámban ! gyere szopjál egyet komolyan mondom !! (dióhéjban ennyit kell mondani egy lánynak!!;)
2015. ápr. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konkrétabban? valami okot irjatok, vagy ahogy elkezdhetek egy ismerkedést
2015. ápr. 30. 12:18
 4/4 3005 ***** válasza:
Kezdeményezz beszélgetést, a 'szia van egy tollad?' vagy hasonló arra elég, hogy megszólítsad, aztán random ami eszedbe jut azzal folytasd...
2015. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!