Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Felejtsem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el, vagy probáljam megismerni?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban, aki már lassan egy éve hogy felkelti az érdeklődésemet.Nem is tudom hogy nevezzem meg azt az érzést ami hozzá köt,de inkább nem is nevezném meg hiszem még nem is ismerem.

Szóval,minden ott kezdötött amikor a barátnőm még anno(1 ével ez előtt) kiszurta magának,és arról áradozott hogy milyen aranyos meg hogy milyen jól néz ki.Ránéztem ,vontam eggyet a vállamon és végeztem a dolgomat tovább.Oké,eltelt egy kid idő (a barátnőm már azt is meg tudta hol lakik,mi a neve,hány éves,hol van orájuk,kik az osztály társai stb...ami engem természetesen hidegen hagyott) amikor észre vettem hogy valaki nagyon figyel a sarokból.Hát igen,Ő volt az.Ugy csináltam mintha nem vettem volna észre,és ugy is viselkedtem.Ez után folyamatosan észre vettem hogy figyel,de amire bátorságot vettem volna hogy oda nézzek adigra ő el fordult (igaz nem is nagyon érdekelt).Elérkezett a Gólyabál.Valahogy egész közel kerültünk egymáshoz jegyvásárláskor amikor egy óvatlan pillanatba egymás szemébe néztünk(KÖZELRŐL,ami kb 1o másodpercig tartott)...hát mondanom sem kell hogy rögtön valami furcsa érzés lett urrá rajtam,azóta amikor elmegyek mellette ki megy a lábaimból az erő,minden ötödik gondolaton róla szól,minden héten 1-2 x a szemembe néz de ENNYI,épp ez a baj.Neki csak ennyi,csak egy pasi aki minden csaj-t ugyanugy megbámul,és szerintem ha tudná hogy mi zajlik a fejemben amikor a szemembe néz akkor szenbe röhögne... hisz neki ez csak egy sima szemezés,(ami engem megfertözött)..

Azóta sok dolgot tudtam meg róla,de soha nem beszéltem vele...annyira elérhetetlen.Az ismerőseim szerint,akik ismerik őt,eléggé szégyelős tipus,barátnője is csak 1 volt,meg bulikban is csak piával tud felszabadulni.Ő annyira más mint a többi...DE HOGY ÉREZHETEK IGY HA NEM IS ISMEREM? velem van a baj?Mit tehetek? feledjem,vagy probáljam keresni a társaságát?(ami szinte lehetetlen)


2012. márc. 26. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a neved elég problémás pedofilbácsi
2012. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy nem olvastam el de szerintem igazad van
2012. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ahogy leírtad 15-16 éves lány vagy,csak nekem tűnik beteg dolognak hogy pedofilbácsi a neved?? :DDDD
2012. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért lenne beteges ez a név? :)) nem lehetnek ennyire ostobák az emberek hogy ne tudják felfogni azt, hogy ennek a névnek a vicc-en kivül semmi jelentősége nincs..(:
2012. márc. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!