Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan próbáljam megismerni...

Hogyan próbáljam megismerni az egyik évfolyamtársamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiú vagyok, 17 éves, gimnáziumba járok már 3 éve. Eddig nem nagyon beszélgettem évfolyamtársakkal, de idén ez megváltozott, rengeteg időt töltük velük. És nemrég ismertem meg egy lányt is. Mármint nem ismerem, csak a nevét tudom. És ezen szeretnék változtatni. Nayon szimpatikusnak tűnik, és összeszoktunk nézni egyszer kétszer. Alapjáraton nem okoz nekem nehézséget az ismerkedés, de ehhez a lányhoz nem tudok sehogysem odamenni. Most szünet van, szerintetek jó ötlet lenne-e elhívni őt valahova, és ott ismerkedni? Beválalljam, annak ellenére is, hogy hátha kínos csendek lesznek? És ha nem ajánlátok, hogy így ismeretlenül elhívjam őt, akkor hogy menjek oda hozzá?

2015. jan. 24. 18:36
 1/2 anonim válasza:

Először kezdjetek beszélgetni, kérdezz tőle dolgokat, majd kézdezd meg h elkísér e mondjuk egy boltba, kérd meg h találkozzatok, ilyesmi:) sok sikert

(ha nem kísér el akkor tudd h nem érdekled, vagy fél)

2015. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Először kezdjetek beszélgetni" Gondolom a kérdező erre a részre kíváncsi. Ez a legnehezebb része
2015. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!