Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szép lányokat miért nem...

Szép lányokat miért nem szólítják le a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy nem merik mert biztos nagyok az elvárásaik meg tuti hogy foglaltak stb..

Na oké de pont ezért szabad a legtöbb szép lány.Szerintetek jól van ez így? És aki szép az még lehet okos is..



2015. máj. 2. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Szép lányokat miért nem szólítják le a férfiak?

Mert:

- nem merik

- biztos nagyok az elvárásaik

- tuti hogy foglaltak

Már megválaszoltad magadnak :)

2015. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
"Az a baj hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták. Vagy ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem. Ki érti ezt? Ki érti ezt? Én nem." - KFT
2015. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
A szépség relatív. Amúgy meg önbizalom kérdése ki kit mer leszólítani.
2015. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsibocsi! Te ebben honnan vagy érdekelt? vagy csak olvasmányélmény????
2015. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%
El vannak szokva manapság már az ilyen helyzettől a pasik, nincs rá igazán szükség hogy így próbálkozzanak. Ott van a sok szórakozóhely, internet, haveri társaságok stb. Ebbe szoktak bele. Ezért fura nekik csak úgy oda menni az utcán egy csajhoz, úgy gondolják hülyét csinálnak magukból. De lehet már eszük be sem jut, hogy ilyet is lehetne tenni.
2015. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
57%
Bocsi, rossz helyre írtam a választ:) 5-ös voltam.
2015. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha meg mégis leszólígatják őket a férfiak akkor meg az a bajuk hogy mit képzel a sok ronda pasi hogy nyomulnak.


[link]

2015. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Én sajnálom, hogy nem szólítanak le minket (nem akarok egoistának tűnni, de én szépnek tartom magam).

A baráti társaságom nem olyan, hogy könnyen tudnék ismerkedni, én pedig lányként nem szeretnék odamenni a fiúkhoz, és annak ellenére, hogy nem vagyok csúnya, már másfél éve nem volt barátom.

17/L

2015. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez mar ki volt vesezve egy mask kerdesnel. de probalkoznak naluk epp elegen. ha nem is idegenek az utcan, de a fagyiarus, a barban, a pultos, a bolti elado, a buszon szemeznek stb. ha tenyleg jol nez ki, akkor kb a ferfiak 90%an azt latja hogy kici jelet adna, ebbol meg hazassag keres is lehet:)
2015. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lószart nem szólítják le. Az egyik barátnőmet úton-útfélen leszólítják idősebbek is, fiatalok is, hogy mennyire szép...
2015. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!