Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szép lányokat miért nem...

Szép lányokat miért nem szólítják le a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy nem merik mert biztos nagyok az elvárásaik meg tuti hogy foglaltak stb..

Na oké de pont ezért szabad a legtöbb szép lány.Szerintetek jól van ez így? És aki szép az még lehet okos is..



2015. máj. 2. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kisebb a siker esélye.
2015. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek jól van ez így?"


Jól van. Inkább hajtok egy átlagosabb lányra akinél lehet esélyem, a jobban kinézőeket hadd ne sajnáljam már, jut rájuk elég bájgúnár.

2015. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
00:30 :):)
2015. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek jól van ez így?"


Igen jól.


-Ha az utcán vagyok, akkor 99,9%hogy megyek valahova időre, és nincs időm beszélgetni.

-Ha leszólít valaki és nincs időm rá, akkor én vagyok a paraszt.

-Nem akarok ismerkedni, sem bnőt. Ezért nincs évek óta. nem hiányzik,hogy úton útfélen leszólítgassanak kiéhezett nők.


AD2. szép lányoknak akad kérőjük, csak vakok és nem veszik észre azokat. Ezek után miért is szólítsanak le valakit az utcán.



"úgy gondolják hülyét csinálnak magukból"


Miért? Talán nem így van. 10ből 9 csaj nem fog 2 perc ismeretség után beülni valahova egy vadidegennel. Ha meg is adja a számát, akkor se fogja felvenni a telefont. Ezek után, én feleslegesen pazaroltam az időmet vele. Időm pedig végleges. Nem pazarlom feleslegesen!

2015. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!