Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanában a fiúk miért nem...

Mostanában a fiúk miért nem szólítják le a lányokat az utcán vagy bárhol ha szimpatikusak nekik?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre hogy egy csajnak majdhogy nem meztelennek kell lennie hogy pár vadbarom srác oda menjen hozzá és közöljék hogy jó csaj szerintem ez baj egy visszafogottabb lányhoz miért nem mennek oda a normálisabb fiúk??Szerintem az olyan cuki lenne én minden fiút csak biztatni tudok hogy ismerkedjen így:D

2014. aug. 11. 14:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert a lányok 99%-a ki is röhögi az embert.
2014. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
és ha kapunk 1 pofont?:)
2014. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

hát én konkrétan lesz*rom

kösz a biztatást ;)

2014. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
A városi forgatagban, az arctalan/jó esetben közömbös, rossz esetben bunkó tömegben nem sokaknak van kedve ismerkedni, pláne nem kezdeményezni.
2014. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%

Azért vannak ilyenek, csak azért ha a lány nem ad jelet arra hogy tetszik az a pasas neki, akkor nem nagyon fog odanenni :)

Viszont ha rámosolyogsz hidd el hogy oda fog menni :D

2014. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Utcán amúgy se ismerkednék. Pár éve leálltam, mikor leszólított egy srác. Beszélgettünk, sétáltunk, aztán elvette a mobilom, a karkötőm, végül meg akart szurkálni. Senkire nincs ráírva sajnos. De én bizalmatlan lennék.
2014. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
hát, hozzám odajönnek, pedig normálisan fel vagyok öltözve. anna win.
2014. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
Én így ismertem meg a barátnőmet!(bár igaz az 5. leszólítás volt:D)
2014. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
De amúgy sem nyomulnék annyira az utcán, beszélgetünk 5 percet, aztán elkérném a számát :))
2014. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
hozzám is jöttek már oda, még kabátos idő volt, szóval volt rajtam ruha rendesen, és még csak szemeznem se kellett hozzá snekivel, az a vicc benne :D
2014. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!