Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért találnak meg folyton a...

Miért találnak meg folyton a buta emberek? Jól el kéne engem verni? (Szutyok köz)

Figyelt kérdés
Szóval sétálok hazafele haveromtól, és egy srác beszél a haverjával és mikor már 20 méterre tartok, halottam azt mondják jól el kéne már verni! Én csak siettem haza és nyilván és kicsit lazán sétáltam! Miért pont az ilyen buta emberek találnak meg? Annyit tudok róla hogy thai boxra jár, meg hogy alja nép retkesek de nagyon! Én nem igazán foglalkozok velük, ők miért találnak meg akkor engem? Hogy lehet ezeket lekoptatni? Személyes tapasztalatból tudom hogy az egész családra jellemző náluk ez!

2015. máj. 3. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed hogy ez csak veled fordul elő akkor tévedsz.

Az ilyenek általában bepróbálkoznak olyan embereknél akiken úgy érzik hogy gyengébbek.


Ha nem akarod gyenge és gyáva emberként élni az életed akkor járj küzdősportokra de otthon is képezheted magad youtube előtt ha beírsz valami ilyesmit hogy: krav maga training


Ennek csak az a veszélye hogyha nem rendes szituációban gyakorlod akkor nem biztos hogy éles helyzetben tudod majd alkalmazni.


Jó sok gyakorlás meg edzés nem árthat.

Egészséges és életerős leszel tőle, na meg jól is fogsz kinézni.

2015. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam küzdősportra, és szerencsére a gyerekeimet sem kellett győzködni, hogy hasonlót válasszanak. Megéri, hidd el!
2015. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából már 22 éves vagyok! :) Szoktam edzeni! :) Nagyon nem foglalkozok velük csak fárasztóak az ilyenek!
2015. máj. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!