Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, mit szóltok, ha egy...

Fiúk, mit szóltok, ha egy lány nem a számát, hanem mondjuk az e-mail címét adja meg?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Írnék neki e-mailt
2015. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Igazából csak azt kérdezem, hogy ugye nem hinnétek, hogy át akar verni, vagy le akar koptatni?
2015. máj. 3. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:

első vagyok

Hát először lehet fura lenne, de ha tetszik a lány nem zavarna

2015. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit, az is egy elérhetőség. Lehet, hogy olyan helyen dolgozik, ahol nem lehet napközben felvenni a telefont.
2015. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem volt pár hónap, amikor nem volt telefonom, és ahányszor elkérte egy srác a számom és őszintén megmondtam, hogy nincs telefonom, de megadhatom mondjuk az emailem, mindig úgy reagáltak, hogy ezzel csak le akarom rázni őket. szóval szerintem inkább jelöljétek be egymást facebookon, ha megmondod a neved meg néhány adatot (hol laksz, honnan származol, hol tanultál), könnyen megtalál.
2015. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na igen, ettől félek. Én igazából csak nem szívesen adom meg a telefonszámom másoknak. Furcsán hangozhat, én ezt így elkülönítem. Az interneten bárkit elérhetsz (bizonyos korlátok között), de telefonon a személyes ismerőseimet hívom. Én tényleg visszaírnék neki, csak kissé izgulós is vagyok, írásban jobban át tudnám gondolni, mit mondjak neki, ha tetszik a srác.
2015. máj. 3. 21:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy lennék vele, hogy ennek annyi... DE dobnék 1 emailt, mert a minimális esélyt sem kerülöm el, aztán majd kiderülne, hogy mi van... De ez én vagyok.
2015. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmit, egyikkel se tudnék mit kezdeni.
2015. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy egyikkel se? Mármint a telefonnal e? Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 3. 23:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Részemről utálok írásban kommunikálni, a telefonszámot pedig ott helyben le tudom ellenőrizni, mert megcsörgetem. Persze írnék azért emailt a lánynak, de azzal a meggyőződéssel, hogy nem érdeklem eléggé, nem bízik benem.


25F

2015. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!