Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem borzaszto...

Szerintetek nem borzaszto ennyi anyon tetovalt nagymami?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Lehet rossz környéken lakok, de én egyetlen tetovált nagyit sem láttam élőben, csak képeken.

Amúgy meg miért lenne borzasztó? Annak idején ők úgy gondolták jól áll nekik, vagy csak pusztán így akarták kifejezni magukat, és megcsináltatták. Az meg hogy idős korukra hogy fog kinézni nem látták előre, vagy nem is érdekelte őket. Aki nem annyira ráncos azon nem vészes, aki meg nagyon ráncos, vagy eldeformálódott a tetkó, az meg igyekszik belőle keveset mutatni (jobb esetben). Meg hát nem muszáj odanézni, nem hiszem h minden második ember aki szembe jön egy tetovált nyugdíjas :)

De a mostani lányok közül nagyon soknak van tetkója, az se biztos hogy olyan jól fog kinézni mint most.

2015. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Erre csak azt tudom mondani, hogy egy nemtetovált nagymami sem néz ki jobban egy tetováltnál. Attól még ugyanolyan ráncosak, ugyanolyan nagymamisak, ugyanolyan nénisek, azzal a különbséggel, hogy a tetováltak mertek önmaguk lenni, a maguk vadabb módján és mivel extrémebbek, toleránsabbak is.

Tetoválást nem azért csináltat az ember, mert "jól néz ki" és nem is kell arra gondolni, hogy 40 év múlva hogy fog kinézni. A tetkónak nem ez a lényege, de aki nem érti, annak hiába magyarázom.


(mondom ezeket úgy, hogy egy darab tetoválásom sincs, micsoda irónia)

2015. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még egyet sem láttam soha. De irtó badassek a tetovált öregek, szeretnék én is tetoválást, és büszke leszek rá 70 évesen is.
2015. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, azon én is kiakadtam, amikor az 56 éves szomszédasszony a szemhéját tetováltatta, és nem értette, hogy nekem nem tetszik.
2015. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ilyen kérdések borzasztóak...
2015. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 id. Géber Péter ***** válasza:
68%
Minden tetoválás mindenkin borzasztó! Csak mert természetellenes és undorító feltünési viszketegség!
2015. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!