Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni? Nem akarom...

Mit tudnék tenni? Nem akarom őket megbántani, de így borzasztó monoton az életem.

Figyelt kérdés

Az van, hogy vannak barátaim, igaz, nem sok, de nemrég beszélgettünk, és bejelentették, hogy nemsokára majd cigiznek, részegre fogják inni magukat minden szombat este. :/ Jó barátok, de semmit nem lehet velük csinálni, olyan monoton az életem: suli, otthon, suli, otthon. Nem akarom őket megbántani, hogy nélkülük megyek bárhová, de egy kicsit változatosabb életet szeretnék, egyedül olyan rossz elmenni bárhová :/

Szóval mit tanácsoltok? Ismerkedjek egyedül, vagy maradjak inkább velük és ne csináljak semmit? Vagy valami mást?

Már előre látom hogy ugyanolyan unalmas nyaram lesz mint ez előző kettő :(

Nem sajnáltatni akarom magam, csak mostanában semmi nem jött össze, és örülnék ha valahogy valahol sikerülne egy normálisabb társaságot, normálisabb embereket megismerni :)

15/lány



2015. ápr. 2. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj el egyedül is! Keress egy új hobbit, jógázás, lovaglás, önkénteskedés egy szervezetnél, vagy bármi, ami tetszik, ismerkedj új emberekkel! Azért mert a barátaid hülyeséget akarnak csinálni, nem kötelező követni őket! Nyáron menj táborba, vagy akár többe is - ezt nyilván a szüleid döntik majd el, hiszen ők fizetnék! -, élvezd ki az időt!
2015. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így van! És semmi képpen ne tedd amit a barátaid!
2015. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarom azt csinálni ymit a barátaim... Majd megtudják ha negyvenévesek lesznek. De nem vagyok valami magabiztos, nem szeretek egyedül menni sehova :/ Csak ha úgymond hanyagolom őket, akkor attól félek, végképp egyedül maradok. Ismerkedésnél nincs sok önbizalmam, mindig az jár a fejemben "vajon mit gondolhatnak rólam?" Mert nem vagyok az a plázacica féle mellesleg
2015. ápr. 2. 15:40
 4/5 A kérdező kommentje:
*amit
2015. ápr. 2. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppen ezért lenne jó keresni valamilyen hobbit, ahogyan már írták előttem. Nyáron vannak táborok, akár napközis tábor, ahol reggeltől délutánig van csak foglalkozás. Így mindenképpen belekerülsz egy új környezetbe, a közös érdeklődés miatt rögtön van közös témátok is. Nem is gondolnád, hogy mennyi új emberrel fogsz így megismerkedni és látni fogod, hogy senki nem gondol rosszat rólad és nagyon hamar fel tudsz majd oldódni mások társaságában is.
2015. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!