Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy borzasztó osztálytársa...

Van egy borzasztó osztálytársam. Bővebben lent. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németországban élek és van egy magyar osztálytársam. Egyikünk sem beszéli még a nyelvet. Viszont nem hagy békén. Egész órán zavar és beszél hozzám hülyeségeket. És csak úgy a semmi közepébe a fejemhez vágja hogy te " fa*zszop* hül*e kur*a kus*oljál már be te r*banc" Amikor nem mondok semmit. És nem tudom elmondani a tanároknak mert nem tudom elmagyarzni. Kihasználja hogy mások nem értik. Az órákon miatta nem tudok figyelni. És amikor kapunk valami német feladatlapot akkor lemásolja az egészet.De én mondom hogy hagyja abba. Nekem kell mindent elmagyaráznom neki,mert olyan buta hogy semmit nemért meg. Mondtam neki ha még egyszer hozzám szól el megyek az igazgatóhoz és elmondok neki mindet. DE nem érdekli. Már a szüleimnek is szóltam de nem veszik komolyan mert nincsenek ott és nem látják hogy viselkedik. Többször is olyanokat mondott hogy amiben szexuálisan "zaklatott". De nem olyan tini fiúsan hanem úgy igazából. 12 éves. Én 13 vagyok.Egyszerűen elegem van, de nem tudom mit tegyek. Van valami ötletetek amivel ezt megállíthatnám?

2015. febr. 7. 21:38
 1/8 kecskefészek15 ***** válasza:
80%
Szerintem neked agyibeteg osztálytársad van
2015. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, mondd el apádnak a zaklatás részét is, nem hiszem, hogy szó nélkül hagyná.
2015. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék a tanárnak, hogy nem hagy békén a kisk*cs*g. Első körben ülj el mellőle, akkor nem fog órán zavarni. Nem értem, hogy a szüleid miért nem tesznek semmit. Ha az én gyerekem zaklatná egy ilyen retardált kis sz*rcsimbók, akkor kaktuszt hajtogatnék a kis micsodájából. állja sarkadra! Mert úgy látom csak a gyenge pontodat keresi. Szólj a tanárnak mindenképp,meg a szüleidnek,hogy lépjenek, de sürgősen!!!
2015. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is megmondhatod a tanárnak. Kis segítség:


Ich brauche Ihre Hilfe. Ich werde von [név] belästigt und gemobbt. Es ist schwer zu erklären, weil ich noch nicht so gut deutsch kann, aber er sagt sehr gemeine Sachen zu mir. Ich habe ihm schon gesagt, dass er aufhören soll, aber er macht damit weiter. Er zieht mich zurück und ich fühle mich sehr unwohl seinetwegen. Ich halte es nicht mehr aus. Können Sie irgendwas tun? Zumindest dass ich nicht mehr mit dem sitzen muss.

2015. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ültettesd el magadat mellőle és zavard el a francba,ha keresi a társaságodat.
2015. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Xy sagt, dass ich ein Arschloch bin! Er ist sehr Böse und schlecht mit mich! Was kann ich machen? Ich brauche Ihre/seine Hilfe...
2015. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mit mir, ihre Hilfe
2015. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt tartunk, akkor ZU mir, de nem ez a lényeg, érteni fogják
2015. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!