Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hülyeség lenne kipróbálni?

Hülyeség lenne kipróbálni?

Figyelt kérdés

Magyar származású vagyok, de szláv nevem van, a nevem orosz formáját használom, és jón ideje külföldön élek orosz környezetben. Ismerem a nyelvet, a szokásokat, és azokat a poénokat is, amiket csak anyanyelvi környezetben lehet megérteni.

Még odahaza éltem is sokan hittek ukránnak/orosznak a külsőm miatt, most pedig, hogy szinte csak így hallanak beszélni, meggyőződésük, hogy az is vagyok.

(Volt, hogy a főnöknőmet megkérdezték munkában, nem orosz származású vagyok-e véletlenül, és ő rávágta, hogy igen, minek magyarázzon pár vendégnek, akiknek amugy úgyis mindegy)

Egy barátommal terveztük, hogy ha hazalátogatok, azoknak, akik nem ismernek (azaz az ő ismerősei), beadnánk, hogy tényleg orosz vagyok, csak így poénból, hiszen jó eséllyel úgyse látnak többször.



Mennyire meredek? Hazugságnak éreznéd, ha poénból így megviccelnének?

Vagy ha a füle hallatára beszéled ki a lányt abban a hitben, hogy nem tud magyarul?


2015. máj. 7. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme. Ha az én baráti társaságomban eljátszaná ezt egy új csak, akkor hülyének nézném, és a lehető legrosszabb indítás lenne, biztos nem keresném később a társaságát. Nem azért, mert sértőnek, egyszerűen gáz az egész.
2015. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan emberekről van szó, akikkel jó eséllyel soha többet nem látjuk egymást.
2015. máj. 7. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a barátod ismerőseiről van szó? Honnan veszed, hogy mot találkoznak utoljára?

Ja, persze, szimpatikus a barátnőd, emlékszem is rá, ő volt az, aki orosznak adta ki magát, hogykihallgassa, miket mondunk róla....pfff irtó gáz.

2015. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a barátom, egy barátom.


Nem azért, hogy kihallgassam, hanem csak szórakozásból. Kihallgatni magyarul is ki tudom.

2015. máj. 7. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Senki sem szereti, ha hülyét csinálnak belőle. A barátod is furcsa gyerek, ha belemegy ebbe, hogy az ő ismerőseivel csináljátok.


Amúgy honnan veszed, hogy sose találkoztok többször? Az életnek vannak furcsa fintorai, simán beleszaladhatsz olyan helyzetbe, amikor baromi kínos lesz, hogy ezt a kis poént megjátszottad.

2015. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, mert én ilyenre biztosan nem pazarolnám az energiámat. Nem értem, hogy ez mire lenne jó.

Ha ennyire büszke vagy arra, hogy orosznak nézel ki, azt máshogy éld ki.

2015. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces lenne, nekem tetszene. :D


17/L

2015. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a kinézetem miatt, hanem mert éveket töltöttem ilyen környezetben.
2015. máj. 7. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!