Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tartják furának azt,...

Miért tartják furának azt, hogy még "csak" 1 barátom volt? Szerintem ez teljesen normális dolog 14 évesen. Vagy ennyire nagyot változott volna a világ?

Figyelt kérdés
de az a kapcsolat is azért volt mert kiváncsi voltam.
2015. máj. 8. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Én még sosem voltam szerelmes.

Szerintem nekünk még tanulni kell!

Legalábbis kéne...15/L.

2015. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a fura,hogy ezzel szekálnak. Nem normálisak.
2015. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Örülök, hogy nem manapság vagyok 14 éves. Lassan már arra néznek majd furcsán aki nem vesztette el még az oviban a szüzességét.
2015. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

21 éves vagyok, eddig 1 barátom volt, aki jelenleg is az.

Le vagyunk maradva, ejnye :D

2015. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan azt várnák el,hogy úgy váltogasd a partnereidet,mint más az alsónadrágját? Mégis,milyen erkölcsi szelleműek lehetnek ezek az osztálytársaid? Annak ellenére,hogy én nem vagyok túl konzervatív,meg fanatikusan vallásos,ez nekem is durvának tűnik.
2015. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Tőlem is ezt várják,hogy legyek ribi.
2015. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az, hogy egy barátod volt ennyi idősen, az teljesen normális. Veled nincs semmi baj, de az emberiség tényleg eléggé kezd elcsúszni, viszont te maradj olyan amilyen vagy! :)
2015. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, és egy barátod volt. Szerintem ennyi idősen ez a maximális létszám, ami normális lehet. Azért tartják furának, mert ők kis ribik, akik már 12 évesen nem voltak szüzek. Te csinálod jól, meg a többi lány, akinek csak egy barátja volt ennyi idősen és azok is, akiknek még egy sem.
2015. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!