Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Na jó kezdjük az elején nem...

Na jó kezdjük az elején nem vagyok forever alone, de van amikor meg sem merek szólalni, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Van olyan 5-7 nagyon közeli jó barátom akikkel ha kettesben, hármasban vagyunk nagyon jól tudunk beszélgetni, de amikor a barátomnak egy új haverja is be áll közénk akkor én meg sem merek szólalni, Miért van ez? Egy normális kérdést sem tudok feltenni és ha felteszek akkor a társaságban szinte mindenki kinevet... ami annyira elszomorít, hogy még annyit se tudok ki bökni a szájamon mint az elött ://Hogyan tudnék ezen változtatni??

2015. máj. 9. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot, csak az egyik barátommal tud beszélgetni, ha kettesben vannak és ha társaságban nagy ritkán megszólal, mindig azt hiszi, hogy kinevetjük, ez a mániája, pedig senki nem rajta nevet.
2015. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel ne törődj, bár nem tudom menyi idős vagy de ezt kinövöd, én sem tudtam beszélgetni, egy idő után nem is erőltettem, aztán mára már semmi bajom, ha kell beszélek, ha olyan kedvem van viccelődök is. Maradj csendbe, hallgasd őket, ne erőltesd a beszélgetést. Egy idő után menni fog, már ha akarsz egyáltalán mondani valamit :D
2015. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!