Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed a sznob...

Mi a véleményed a sznob emberekről, gazdagokról?

Figyelt kérdés

Honnan kapják a pénzeket a gyerekek? honnan ennyi pénz?

Nem értem.

Én nem szeretem az ilyen embereket!



2015. máj. 16. 11:55
1 2
 1/15 Titusztitusz ***** válasza:
63%
Önmagában nézve a dolgot, nincs semmi probléma azzal ha valaki "gazdag", viszont ha ez a gazdagság LOPÁS-CSALÁS-HAZUDÁS-BŰNÖZÉS eredményeképpen jött létre, akkor ez már tényleg visszataszító dolog...(Én pl. MINDIG figyelembe szoktam venni, hogy egy-egy illető "anyagi jóléte" MILYEN FORRÁSBOL származik, és ehhez szoktam igazítani az illetőhöz való hozzáállásomat...Ha egyszer tudom valakiröl, hogy a gazdagsága lopás-csalás-bűnözés eredménye, én bizony ilyen emberrel sohasem szoktam szóbaállni...Akármennyi pénze is van az illetőnek...)
2015. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan kapják a pénzeket a gyerekek?"


Szüleiktől


"honnan ennyi pénz? "


Örökölték, megdolgoztak érte, összerabolták

2015. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Csak irigy vagy, igaz?

A szülők megdolgoztak érte (a napi 12 órát takarítasz, vagy gyárban melózol nem az), tanultak keményen és tettek azért, hogy nekik jobb életük legyen.

És mint a legtöbb szülő, próbálja megadni a gyermekének, amit lehet, nyilván ezért van ennyi pénzük.

A sznobság pedig nem egyenlő a gazdagsággal.

2015. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

@12:16


Szerintem a kérdező az ilyen Berki Krisztián féle lényekre gondol.

2015. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Hihetetlenül gyökér vagy!
2015. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 piriiiii ***** válasza:
93%

Meg kell tanulni elfogadni mindent és mindenkit, kedves kérdező.

Ha nem szereted az ilyen embereket, akkor kerüld őket. Ugye, milyen egyszerű?

2015. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na ez a bajon, mert minden nap találkozok velük!
2015. máj. 16. 12:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal találkozol, akivel akarsz. Az életed te irányítod. Hol találkozol velük? Na oda ne menj.

Nekem a vidéki suttyókból lett elegem, nem ügy, elköltöztem a fővárosba. Más kérdés, hogy itt meg fővárosi suttyók vannak :D:D

2015. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 piriiiii ***** válasza:
69%
Akkor viszont tényleg baj van Veled, ha mindenhol sznob és gazdag embereket látsz... :( Szerintem nem Magyarországon élsz. :D
2015. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó annak aki gazdag. A sznobnak lenni is jó lehet. De van aki nem gazdag ès van aki nem sznob. Ilyen az èlet. A föld alatt már mindegy lesz.
2015. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!