Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kóstolgatnak az osztalyban,...

Kóstolgatnak az osztalyban, hogy gazdag vagyok meg sznob, nagyképű. Mit szóljak vissza nekik?

Figyelt kérdés

Nem tetszik nekik, hogy autóval járok suliba!

Ee nem értem mi közük hhozzá!

Szokták mondani reggelente, hogy na megjott a gazdag!

Parkoló helyet találtál?



Mit szóljak ilyenkor?



2014. márc. 28. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit.


Minek mész kocsival?


Most március van. Pár hónapot kell kihúznod velük.

2014. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetne kocsival? Hülye lenne visszautasítani ha viszik.

Ne szólj semmit, hagyd rajuk. Ha vannak barátaid törődj velük, őket meg sz*rd le:)

2014. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj vissza. Ha már ők felhozzák a te anyagi helyzetedet, te is nyugodtan firtasd az övékét, attól hamar bekussolnak majd. Te ne kezdd a balhét, de ha kóstolgatnak, akkor ne csicskulj be, ugasd le őket. Te vagy nyerő helyzetben...
2014. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A szüleim multimilliomosok, de én bringával jártam suliba és egyetemre is buszozok. Nem igazán tudom átérezni a problémád, mert szerintem felesleges kocsival járni... De te tudod.
2014. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!Én valóban Sznob vagyok..én motorral járok iskolába,de nagyon közvetlen vagyok,és bármiben segiteni kell ittvagyok..Szerintem túl csórok az osztálytársaid,az irigyekkel ne foglalkozz!Minek idegesíted magad azon,hogy pár hülyegyerek szórakozik?,vedd bóknak..
2014. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes emberkék vannak, az egyszer biztos. Én is kocsival megyek suliba, de sose kóstolgatnak ezért, sőt örülnek neki, elökörködünk vele, igaz csak egy Lada. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy az osztályban szinte mindenki dolgozik a nyaranta, valaki másra költi a pénzét, én meg egy kocsira. Én biztos visszaszólnék, menjenek el dolgozni, aztán nekik is lesz kocsijuk.
2016. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!