Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy eljem tul a kirandulast sos?

Hogy eljem tul a kirandulast sos?

Figyelt kérdés

Nem sokara osztalykirandulas lesz. Es nekem nincsenek barataim koztuk. Van 3 lany akikhez neha odatarsulok negyediknek, de ok neha nemis nagyon torodnek mar velem, meg ugye ok egyutt ulnek egymas mogott, en meg leghatul.... Neha szunetekbe dumcsizunk, de azis kb olyan h en eerdeklodok. Ugy vettem eszre nem tartanak igenyt ram, pedig probalok baratsagos lenni, keresni oket. A tobbi gyerek olyan, h neha visszase koszon... Na es kirandulason lesz ilyen szabad progi, (amikor baratok kulonmennek) en ott mit tegyek?:(( annyira felek a kirandulastol gyerekek h aludni se tudok... Regi sulimban mindenki tok baratsahos volt. Meg bevontak ha lattak h vki egyedul van... de itt... es nagyon. Nagyon felek segitsetek!!



Koszonom a vegig olvasast 'elnezest a helyesirasert!!!!



2015. máj. 18. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem maradsz otthon?
2015. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet, csak ha beteg vagyok... Meg anyu nem engedne.. OF mit szolna :(
2015. máj. 18. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:

:S én otthon maradhattam, ha nem volt kedvem menni kirándulni. az ofőnek meg semmi köze hozzá, hogy miért maradsz otthon..

akkor tettesd magad betegnek

2015. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jo alkalom lesz arra hogy jobban megismerd az osztalytarsaidat.
2015. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat jo lenne azzal a 3mal szorosabb kapcsolatba kerulni, azaz annal tobbe hogy pl ora elejen megkerdem volt e hf vagy ilyesmi :sS
2015. máj. 18. 15:22
 6/12 anonim ***** válasza:
nem kell mindenhez negativan hozzaallni. Ezeket az alkalmakat ne nehezsegkent hanem lehetosegkent fogd fel!
2015. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük előtte, hogy lóghatnátok e együtt. Ennyi nem fognak megharapni, ne félj már :D.
2015. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is elvoltam egyedül is, nem akaszkodtam senki nyakára. De volt hogy inkább a tanárokkal voltam, vagy tényleg egyedül. Nem olyan rossz az...
2015. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Huh, hat megprobalom, bar felek h az is olyan lenne hogy hátrahagynak...
2015. máj. 18. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, és az osztálykirándulás 8.ban összehozott az azóta is legjobb barátnőmmel. Ne félj betársulni beszélgetni, este menj velük, ha mennek valahová (azért a wc-re ne kövesd) és vesd le a gátlásaid. Lehet, azzal jössz ki legjobban, akiről nem is gondolnád. Bátorság! :)
2015. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!