Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan éljem ezt túl ép...

Hogyan éljem ezt túl ép ésszel a suliban?

Figyelt kérdés

van egy olyan osztálytársam, aki mindig kiröhög, megszégyenít, meg ilyenek. idegesít, és ha észreveszi rajtam, hogy mérges vagyok (nem is kicsit), akkor rámordít. ebből következőleg a többi osztálytársam elkezd idegesíteni. ha visszaszólok neki, akk egyből rámmordul, hogy mi a ...-t képzelek magamról, meg hogy mekkora a pofám. lécíí segítsetek, már teljesen ki vagyok tőle


(már terveztem nála a hajtépést)


a válaszokat elöre is köszi



2014. dec. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha 18 év alatt, mindenképp szólj a szüleidnek, menjenek be a suliba, és a tanárral karöltve rendezzék el a nagypofájú osztálytársadat. Valószínűleg nincs elég önbizalma, és valamiért kinézett téged. Figyelmen kívül hagyni nem lehet, tenni kell ellene!

Azt nem értem, miért idegesít emiatt a többi osztálytársad? Vagy azt akartad írni, h a többi osztálytársadat kezded el idegesíteni?

2014. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verd meg.
2014. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Találj ki valami frappáns választ, amit csak úgy félvállról odavetsz neki. Úgy meg fog lepődni, hogy nyekkenni se tud majd. Ha beégeted párszor a többiek előtt és nem idegesíted magad a beszólogatásain, akkor előbb-utóbb beleun.

Ha testileg fenyeget, mindenképpen fordulj tanárhoz vagy a szüleidhez. Sose lehet tudni ki mennyire elmebeteg...

2014. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj, velem is volt ilyen... :S Én béketűrő ember vagyok, nem szeretek verekedni, de volt egy gyerek, aki kihozta belőlem. Tipikus ez az idegesítő típus volt, aki abban lelte örömét, hogy másokat zaklathat, és akkor érezte a legjobban magát, ha már tökre ideg voltál tőle. Állandóan papírgalacsinokkal dobált, az órán a nyakamba fúvócsövezett, mindig beleszólt, ha beszéltem, a szünetekben ugrabugrált körülöttem és nevetett/viháncolt. Persze, ha láttad, hogy idegesített, annál jobban csinálta. Egyszer, egy ponton túl egyszerűen kikeltem magamból, megragadtam a ruháját a nyakánál fogva és a falhoz b*sztam, belemásztam a képébe és azt mondtam neki, hogy ha tovább csinálja ezt, olyat teszek, amit én is megbánok. Hát jó, nem egy nagy verekedés, de akkor is D: Mindenki csöndbe lett, és bámultak... A gyerek meg azután soha nem szórakozott velem. Érdekes, mert egyébként fizikaikag nem vagyok egy erős alkat, talán ezért is lepődött meg.


Mindig úgy van ez, hogy ha látja, hogy a sarkadra tudsz állni, onnantól kezdve nem poén neki a csesztetés, csak addig poén ez, amíg látja, hogy tehetetlenül idegeskedsz rajta.


Egyébként évekkel később, suli után össze is haverkodtam vele, mert valahol jófej gyerek, és azóta ő is nevetve meséli azt, amikor a falhoz vágtam :D

2014. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A finomkodás ilyen esetekben csak a filmekben válik be meg a meskékben....Állj ki magadért és ennyi :) Ugyanolyan jogod van mindenhez,mint neki.
2014. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))

csak annyi a problesz, ha én leordítom, elkezd rugdosni, vagy rosszab.

ilyen volt pl: tesiórán futás közben ilyeszgetett gáncsolt, beszólogatott, meg rám is ugrott egyszer. akkor kiszálltam magabol és olyan dolgokat mondtam neki, meg felrúgtam, ordítottam neki, majd megfogtam a pólóját és ugy téptem mint egy idegbeteg...

persze nekem ilyenkor senki sem védett, inkább ellenkezőleg, ők is elkezdtek csesztetni, de ez tavaly volt még hetedikben.

meg egyszer ok nélkül megdobott a krétával, én meg begurultam és fejbevágtam a tolltartaómmal, ő meg erre föllökött én meg bevertem a fejem, (széken ültem) és erre ugy bedurvultam mint tesiórán. pedig én nem ilyen vagyok.

mostanában már csak olyanokkal idegesít, hogy beszólogat, meg ha mondok neki valamit akkor rámordít, vagy odaül a hejemre

de télleg: mit mondjak neki, mit cselekedjek ha a helyemre ül? nagyon utálatos egy dolog...

2014. dec. 11. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
A tanárok eközben..... ?
2014. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!