Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szeretem az embereket,...

Nem szeretem az embereket, nem járok társaságba, nincs semmi életem, csak a munka, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a csinos lányok, ők tetszenek de velük nem merek kikezdeni, úgysincs esélyem, igy még barátnőm sincs, se barátaim. 23F

2015. máj. 19. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ha téged zavar,akkor változtass..de hogyha egyedül jobban érzed magad,mint társaságban,akkor felesleges változtatni csak azért,mert "elvárják"

ha csinos lányt akarsz,akkor legyél te is csinos,viselkedj udvariasan,és légy bátor...más nem segít

2015. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted az embereket ,akkor tök jó így neked! Hiszen távol tartod magad tőlük. Szükségletekre meg vannak fizetős nénik, azt írod melód az van ,szóval akkor telik rá. Probléma megoldva, köszönöm hogy segíthettem :)
2015. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!