Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen dolog ez már? Így hogy...

Milyen dolog ez már? Így hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem 2 Facebook csoportba, az egyik egy tiltakozós csoport a kormány ellen, egy másik egy ismerkedős. Elutasították a jelentkezésem, de mire fel?


20 éves srác vagyok, profilképemen egy Vadasparkban vagyok, borítómon pedig szurikáták vannak.


De ugyanez a helyzet muka terén is, ha nem adom meg a Facebookom azért nem vesznek fel sehova sem, ha igen akkor pedig azért.


Milyen dolog ez a pofára osztályozás? Komolyan ma ez megy Magyarországon, hogy csak a tökéleteshez közel álló embereknek van esélye az életben maradáshoz?



#munka #Facebook #csoport #élet #jelentkezés #önbizalom #utálom Orbán Viktort #tökéletésség
2015. ápr. 26. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem adom meg a Facebookom azért nem vesznek fel sehova sem, ha igen akkor pedig azért."

Akkor talán nem ebben kellene a problémát keresni.

2015. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
olyan helyre, ahol fb profil a belépő, alapból nem is mennék melózni.
2015. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyeske!


Minden munkahelyen megnézi a HR-es a jelentkezők Facebook profilját. Csak, hogy a Facebook magánügy, miköze hozzá? Másik probléma pedig az, hogy ha egy kép alapján nem vagy szimpatikus vkinek már nem vesznek fel dolgozni? Milyen dolog ez?


2.!


Sajnos ugyan én diákmunkákra jelentkeztem eddig szomorúan vettem észre, hogy azon diáktársaim közül akik nem adtak be Facebook profilt csak a lányokat vették fel, akik meg adtak be csak az előnyösebb emberkéket. És most azért mert ronda vagyok, már nincs jogom dolgozni sem? Mind a mellett, hogy nincsenek barátaim, mert ugyan ezen okból senki sem barátkozik velem :(

2015. ápr. 26. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

# 3

Első vagyok. Nincs facebook-om és sosem volt probléma, vagy legalábbis nem tűnt fel.

2015. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!