Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyennek kell lennem?

Milyennek kell lennem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és ki vagyok közösítve az osztályból több okból kifolyólag. Éretlen vagyok a többiekhez képest (bár nem szellemileg...) még nem jött meg stb... meg szeretek hülyeségeken bolondozni. Erre a kérdésre mindenki azt mondja, hogy legyél te, de akkor mégis miért van az, hogy ha "én" vagyok, akkor nem érzem magam jól a bőrömben? Mi különbözteti meg az egyik embert a másiktól? Karizma? Bátorság? Önbizalom? És miért van az, hogy az a lány a "menő", aki pl. ma átöltözött tanítási órán... fiúk között... Vagy aki ordibál mindenkivel? Egyáltalán ezt lehet érteni? áááááá

2015. máj. 27. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Udvozollek az életben!
2015. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is 13 éves lány vagyok. Van rám is 1000 ok, amiért kiközösíthetnének: Például az apám Afrikai származású, anyám magyar én meg félvér vagyok. Vékony az alkatom, és eléggé lapos is vagyok... Nekem van olyan osztálytársam, akinek negyedikben jött meg, de nekem csak most decemberben. Vannak olyan napjaim, amikor nagyon hülyeségeket tudok mondani/csinálni, ez vagy jó szemmel fogadják, nevetnek rajtam és hülyülnek velem együtt, vagy csóválják a fejüket és merseztik a szemüket, hogy "Ez meg mit csinál?". De én még is cisnálom, és még is rengeteg jó barátom van.

Szerintem azért nem érzed/érezheted magad jól a bőrödben, mert már kaptál negatív visszajelzéseket, amikor önmagadat mutattad.

Hogy menő az a lány, aki átöltözött órán? Nem, ő nem menő. Csak a figyelem központjába akart kerülni és mutogatni a testi adottságait. Lehet, hogy ő otthon, nem kapja meg a megfelelő figyelmet és ott, az iskolában akar a középpontban lenni.

Talán ha többet hülyéskednél, hangoztatnád a véleményedet (de nem bántóan) talán rájönnek, hogy nem is vagy anniyra különc. Attól még, hogy nem jött meg az nem kifejezetten, azt jeleni, hogy éretlen vagy a többiekhez képest. Persze, ha folyton nevetgélsz és nem lehet veled komolyan beszélni, az nem előnyös.

Mivel itt az évvége, talán jövöre, ha úgy viselkednél, amilyen valójában vagy, talán szipatikusabb leszel nekik, és beavatnak a "kis titkaikba". És akkor nem az lesz a különleges, hogy valki átöltözött az órán, hanem, hogy "Huuu ez a csaj milyen jó fej valójában" ;)

2015. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, köszii, 2 az 1-ben.:) 1. Amiért segítettél

2. Amiért rájöttem, hogy vannak még jófej lányok ebben a világban:))):D

2015. máj. 29. 18:10
 4/4 anonim válasza:
Nagyon szívesen:) Ha gondolod privátban beszélgethetünk.
2015. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!