Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Túlságosan eltávolodtam az...

Túlságosan eltávolodtam az emberektől?

Figyelt kérdés

Ha csak felfogni tudom őket, de megérteni nem. Hallgatok másokat és a beszédüknek nincs tartalma. Amennyiben akad, akkor plagizáláson értem volna egyeseket, ha nem idéznek félre.

Ennek okán én is képtelen vagyok megértetni magam. Lelki közösségnek nem vagyok tagja. Más csak a kezdeti rokonszenvét tudta lerombolni az idők során.

Mindenki szörnyen idegen, akiket ismertem azok is, persze én is számukra. Ez a folyamat egyre magasabbra húzza a falakat körülöttem. Mostanra olyan elidegenedést érzek, hogy motivációm alig van bárkivel felvenni a kapcsolatot, legyen az új vagy régi. Hetekig elélek csak tájékozódási szintű kommunikáción. Elég defenzív részemről.

Nem akarom, hogy kialakuljon egy "ÉN kontra ŐK" zsigeri utálat. De már kezd frusztrálni a helyzet, sőt gyötör, hogy bizonyos szerepeket nem tölt be senki az életemben.

Magamat nem gondolom többnek, mert leszakadtam a nyájtól, hanem elveszettnek.

A kérdésemre a válasz igen. Szóval inkább mások tapasztalatát várom. De ezt a kérdést, mintha itten túltárgyalták már volna.



2015. jún. 5. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát te magad írtad le a választ a kérdésedre. Amúgy a beszédnek érzelmi alapjai is lehetnek, nem csak értelmi.

Kezdj eljárni társaságokba, vedd fel a rokonokkal a kapcsolatot, mozdulj ki otthonról.

2015. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát elég költőien fogalmazol. Sajnos azon kívül nincs más megoldás, hogy: emberek közt kellene lenned.

Ennél többet/újabbat itt se nagyon fogsz hallani.

2015. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem a problémád, az viszont nem jött át mennyire és miért zavar ez téged. Mélyebb kapcsolatokra vágysz? Tényleg vágysz, szükséged van rá? Vagy csak úgy gondolod, ez nem normális, tenni kellene ellene valamit?
2015. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!