Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha félek az...

Mit tegyek, ha félek az emberektől?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 22:24
 1/4 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök és egyszerűen nem tudom megmagyarázni magamnak, hogy miért van ez. Olyan emberektől is félek, akik amúgy nagyon kedvesek velem, tehát elvileg semmi okom rá. Talán amiatt lehet, hogy már sok ember hátba támadott és emiatt mindenkiben csak az "ellenséget" látom.
2014. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Én nem vagyok orvos, de ha nagyon komoly a dolog, akkor érdemes lenne szakemberhez fordulnod. Lehet hogy pánikbetegség vagy valamilyen lelki eredetű probléma van a háttérben.
2014. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%
Szia! Nagyon sok ember szenved a szorongás különböző fajtáitól...sajnos ahogy az első válaszadó is mondta ez sokszor még akkor is fennáll, ha a beteg tudatában van annak, hogy irracionálisak a félelmei. Nekem is volt egy elég durva fóbiám, de pár év alatt sikerült teljesen megszüntetnem, az életkörülményeim változtatásával (egy nagyon jó párkapcsolat), de legfőképp az ominózus szituációk keresésével...magyarul belekényszerítettem magam olyan szituációkba amiktől rettegtem. Nem tudom, hogy ezt mennyire javasoljam, mert a hatás azon múlik, hogy általa mennyi pozitív élmény ér, ami segít a téveszmék leküzdésében. Nagyon kemény egy ilyen dolgot leküzdeni, de hidd el, ha egyszer sikerül, erősebb leszel mint valaha! Hajrá! :) Jah és előre szólok, hogy a szakember nagy valószínűséggel le fog rázni valamilyen placebóval...ezt az utat már bejártam néhányszor...inkább keress valakit akinek beszélhetsz erről nyíltan...aki segít leküzdeni.
2014. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ölelj meg pár ismeretlent..
2014. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!