Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek hogy idősebbnek...

Mit tegyek hogy idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és kb 13-14 évesnek nézek ki.

Eléggé zavar.



2014. jún. 13. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

A 13-16 évesek nem különböznek, hiszen ugyanolyan éretlen tinik még akik alakulófélben vannak...

Majd ha idősebb leszel idősebbnek fogsz kinézni, ha nem akkor meg örülni fogsz. Tenni nem lehet semmit.

2014. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami ötlet ,hogy pl öltözködés . Mivel minden osztálytársam látszik ,hogy 16 éves nekem meg ilyen gyerekes fejem van.
2014. jún. 13. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:
hát elvileg ha az alsó pillákat nem spirálozod ki úgy idősebbnek nézel ki. de nemtudom, próbáld ki:)
2014. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Srác vagyok .
2014. jún. 14. 01:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nem sokat..nőknél lehet csalni sminkkel, nálatok ez kiesik. De ne aggódj, néhány év múlva örülni fogsz neki.

Én 24 éves nő vagyok és még mindig elkérik a személyim szórakozóhelyeken, hogy elmúltam-e 18:D

2014. jún. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ITszőke válasza:
pár év és fiatalabbnak akarsz kinézni... várd meg míg a természet megcsinálja a dolgát...
2015. jún. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!