Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen is igazából a sztárként...

Milyen is igazából a sztárként, hírességként élni? Azt tudom, hogy vannak testőrök.

Figyelt kérdés

Kimész az utcára, akkor már egyből felismernek, a lányok sikoltoznak stb..

Hogyan viselik azt a hírességék, énekesek?



2015. jún. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elég rosszul, az elején mindegyik nagyon élvezi, aztán évek múlva már legszívesebben a falra mászna. Szerinted milyen érzés, hogy nem tudsz úgy elmenni egy csomag WC papírért sem, hogy ne ismernének fel 30-an, ne tolná oda mindenki a hülye füzeteit autogrammokért, meg ne könyörögne mindenki közös selfiekért?
2015. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább őket kellene kérdezni. Nem hinném, hogy sok sztár járna a gyk-ra.
2015. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De azt mind tudjuk a hírekből, hogy alkoholisták, drogosok, gyógyszerfüggők, depressziósok lesznek tőle. Aztán van aki ki tud mászni a gödörből, van aki öngyilkos lesz, és van akit végül a sztárság visz el.


Sztárnak lenni egyébként kifejezetten rossz dolog. Nem is értem, hogy vágyhat rá valaki. Gazdagnak lenni, na az a tuti. De a pénzt csak akkor tudod élvezni, ha nem ismernek fel az emberek.


Ja meg hány olyan sztorit hallottunk, hogy ha egy hírességnek el kell mennie vásárolni magának bugyit meg pizsit, akkor éjjel kell odamennie és kinyittatni. Nagy öröm lehet éjjel alvás helyett nagybevásárolni. De ugyanígy volt a múltkor Jay_Z-ék asszem a Louvre-ba mentek éjjel. Nyilván. Egy egyébként is zsúfolásig teli térbe ha belépnek, élve agyontapossák őket az emberek. Szóval nem nagy öröm.

2015. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, vannak kirívó esetek, amik öngyilkossággal, függőségekkel végződnek de azért ha annyira rossz dolog, akkor miért vágynak rá annyian? Szerintem csak tudni kell kezelni a dolgokat :)
2015. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy mind megöli magát. De nem igen tudnék most hirtelen egy olyan sztárt sem mondani, aki nem iszik, nem drogozik, nem jár pszichológushoz vagy nem depressziós és gyógyszerezik. Te tudsz?
2015. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!