Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek azért, hogy nyitott...

Mit tegyek azért, hogy nyitottabb legyek, ne nézzenek le az emberek, ne legyenek gátlásáim?

Figyelt kérdés

Régen azt hittem, hogy a kinlzetem miatt néznek le. Most már van új frizurám, kontaktlencsém, és levesebb pattanásom van. Mégsem változott a helyzet. Kisebb koromban sokat cikiztek, mert gyengébb fizikumú, szétszórt voltam. Mai napig ilyen vagyok egyébként. Talán ezért lettem gátlásos.

Szeretnék magamon változtatni, mert kevés haverom van. A csajokkal jóformán semmilyen kapcsolatom nincs és talán ez bosszant a legjobban.

Úgy tűnik, ha az emberek rám néznek, egy balf.szt látnak. Ismeretlenek is, nem úgy viszonyulnak hozzám, mint másokhoz. Már nem tudom mit tehetnék. Utálok kevésbé kevésbé ismert elmenni valahova, mert olyankor mindig kivülállónak érzem magam.

Sajnos kocka típus vagyok. Hogy tudnám legyőzni a komplexusaimat? Valami tipp?

17F


2015. jún. 20. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el valamit sportolni. Ha nincs ügyességed a labdajátékokhoz, akkor küzdősportot. Ott muszáj kommunikálnod emberekkel, elkerülhetetlen :)


Szerezz pár srácot akikkel elmehetnél iszogatni, ha odaültök pár lányhoz akkor CSAK BARÁTSÁGRA MENJ, hamarabb feloldódsz, és ha bejössz valamelyiknek, akkor Úgyis érezni fogod, hogy mit kell tenned.

2015. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Velem pont ez van szintén. Én azt csináltam, hogy sokat mosolyogtam, és ha valaki beszólt nekem (mert ugye mindig a gyengébbeket találják meg) visszaszólok valami egyszerűt, frappánsat és farkasszemezek vele. Ez be szokott válni, ilyenkor valamiért beijednek és egy ideig nem szólnak hozzám. Lényeg, hogy merd azt mondani, amit gondolsz és ha fiú vagy, akkor ezen sokat segítene a sport is. [és igaz, én is kocka típus vagyok, utálok sportolni, szóval végül csak egy egyszerű jógára mentem (de azért te ne menj jógára :DD)] 14/L
2015. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!