Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha valakinek szerényebb...

Gáz ha valakinek szerényebb munkahelye van?

Figyelt kérdés
Csak árufeltöltő vagyok valahol, emiatt kisebbségi komplexusom van, mivel a baráti társaságomban van olyan aki már bankban dolgozik háromszor annyi fizetésért, van aki egy ezalonban, én meg így. Néha szégyellem kicsit. 24 éves férfi vagyok. Eléggé visszaúzódó típus, nem is tudom mit akarok az élettől igazán csak egyszerűen boldognak lenni...
2015. jún. 24. 09:31
 1/7 A kérdező kommentje:
A tarsaságot egyébként 15 éves korom óta ismerem... Eléggé összeszoktunk, nem téma ez de néha érzem az anyagi különbségeket.
2015. jún. 24. 09:32
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A pénz teszi az embert emberré,aki mást mond hazudik és/vagy csóró.
2015. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van benne igazság... Bár én olyan nagy anyagi problémákkal nem szenvedek mert szerencsére támogatnak de például megélni ennyiből nem lehet ezáltal az ember sem lesz igazán boldog mert folyton szorong...
2015. jún. 24. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Dolgozni soha nem gáz.
2015. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másik ember tisztelete,nők tisztelete,becsületesség,őszinteség(gerincesség9,empátia...stb

Szerinted ezeknek az emberi tulajdonságoknak mi köze,hogy vállalat vezető vagy árufeltöltő vagy?

Felejtsd el a kisebbségi komplexusod,a munkád milyenségétől se több,se kevesebb ne leszel,mint ember,ez a lényeg.

2015. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, én nagyon jól megvagyok bank nélkül (az utóbbi pár hónapban tényleg ez van), árufeltöltők nélkül viszont mehetnék rámolni a raktáratokat. :D
2015. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem feltétlen gáz mert el lehet lenni így is.

de ha egyszer megtapasztalod megszokod a dominanciát az irányítást,a felelősséget a teljes függetlenséget az önmegvalósítást az életedben,a lehetőségeket amiket a sok pénz és a hatalmad ad,akkor eléggé gáz visszaesni egy ilyen munkakörbe ahol is egy önállótlan irányított vagy és mások céljaiért dolgozol.

nekem 4 évembe telt feldolgozni ezt lelkileg amikor is csődbe ment a céghálózatom és kb hasonló szintre kerültem mint a te melód most.

2015. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!