Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok igazi kapcsola...

Miért nem tudok igazi kapcsolatokat kiépíteni?

Figyelt kérdés
Arról van szó igazából, hogy eléggé introvertált személyiség vagyok. És emiatt nagyon nehezen tudokmegnyílni. És ebben az sem segít, hogy mások is így viszonyulnak hozzám. Például hiába próbálom fenntartani a beszélgetést, mégis elhal, míg ugyanazok a személyek mással meg tök sokáig jutnak, úgy értem nem kell sok idő nekik, és már bizalmasabb dolgokról beszélgetnek, teljesen közvetlenül. Mintha egy fal lenne köztem és az emberek között, és én hiába kopogtatok, ők meg sem próbálják áttörni.

2015. jún. 24. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
kisugárzásod 0 gondolom, világi unalmasnak érzik veled a beszélgetést, meg látszik rajtad hogy bevagy sz@rva
2015. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem meg az unalmas, amiről ők beszélgetnek.
2015. jún. 24. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:

"De nekem meg az unalmas, amiről ők beszélgetnek."


Ezzel is csak bonyolítod a kapcsolatteremős problémádat:)) Most először arra panaszkodsz, hogy nem tudsz kapcsolatot kialakítani, majd arra, hogy unalmas a kapcsolat, akkor miért veszed problémának, hogy nem akarnak veled kapcsolatot?

2016. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!